Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kb. a zakó méretem, ha...

Yuda kérdése:

Milyen kb. a zakó méretem, ha 184 magas,80 kg testsúlyú, átlagos felépítésű ffi vagyok?

Figyelt kérdés
Nem találok interneten ilyen táblázatot, ha valaki tud ilyet, link is jó, vagy ha hasonló magasságú és megnézné otthon a sajátján, már az is sokat segítene, ugyanis sok öltöny, zakó hirdetés van, de számozást tudnom kellene, legalább nagyjából.
2011. aug. 1. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
bemész akármelyik öltönyös boltba, megkérdezed az eladót, meg fogja tudni mondani. esetleg fel is próbáltat veled pár zakót, stb. nem kell ott megvenned ettől, de legalább már tudni fogod, azért úgy biztosabb.
2011. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46-48 sztem. esetleg nagyobb 44 körüli rádjön.
2011. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem simán van 50-es is. d lehet h 52-es.
2011. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tescoban voltam minap és vettem egy XL-eset. Az összes többi viszont számozott volt,(nyílván más ország) -ezekből az 56-58-as is szorít és rövid az újja.
2011. aug. 5. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!