Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIUK/LÁNYOK! Szerintetek...

FIUK/LÁNYOK! Szerintetek túlságosan kihívó egy miniszoknya?

Figyelt kérdés

nemrégen vettem egy miniszoknyát,és hozzá egy kicsit kivágott felsőt. Felvettem és a barátnőmmel sétálni indultam ( azért ez nem mostanában volt,mert most szörnyű az időjárás :S )

nem annyira mini... a combom közepéig ér. És nem nagyon szoktam szoknyát hordani,mert autóbalesetet szenvedtem 2-éve,és mindakét combomon van pár mély vágás... de szerencsére már annyira nem látszik. Szóval elindultunk sétálni,és a fiúk utánam néztek. Volt pár vadbarom is aki fütyült meg leszólított,de voltak akik csak odajöttek megdícsérni,hogy milyen csinos vagyok.

De volt egy csomó lány,aki lenézett engem,és elhordak mindenféle *kur*vának. És így nem értettem mért...

Most ez mért volt?! túl kihívó egy miniszoknya?!

17,5/L


2011. aug. 1. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Féltékenyek. DE ha zavar, hogy megszólnak, csak a szoknya, vagy csak a felső legyen kihívó. Mindkettő ne. Ha meg jól érzed magad benne, ne érdekeljen más véleménye.
2011. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

szerintem a felső nem volt kihívó. :/

De köszönöm a válaszod.

2011. aug. 1. 20:09
 3/13 anonim válasza:
87%
Egyetértek az előző hozzászólóval :) a lényeg hogy tudni kell viselni őket
2011. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
az tényleg k*rvás, amikor egyszerre a dekoltázst és a combokat mutatod. vagy egyik, vagy másik. esetleg ha olyanok mellett sétáltál el, akik már látásból ismertek, lehetett azért is, mert megszokták tőled a hosszúnadrágot, és ez most feltűnő volt. ha elindulsz egy nagvárosban pl miniszoknyában, nem valószínű, hogy ilyenek történnek.
2011. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden miniszoknyásra fütyülnek/megnézik/odaszólnak neki, még a kicsit ducibb lányoknál is ez van.
2011. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én is kicsit husis vagyok. :D

szerintem ez lényegtelen. Akármilyen fiúval találkoztam eddig,mindegyik azt mondta hogy a husis lányok az igaziak. :D (Y)

de komolyan nincs annyira kivágva hogy kihivó legyen. Inkább a szoknya kihívó,mint a felső.:S

2011. aug. 1. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hasznos tanács! Vagy cicit mutass vagy combot. Kettőt egyszerre már közönséges, nekem valami olyasmit sugall, hogy "valaki vegyen már észre, könnyű préda vagyok".
2011. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a pasiknak nyilván tetszik a dolog, a lányok viszont vagy irigyek, vagy csak mivel ma már elég sok a prosti, egyből annak gondoltak, vagy nem egy nehéz esetnek.
2011. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Még évzáróra mentem és az utcán leültem egy padra, matrózblúz, combközépig érő fekete szoknya, 7 cm-es magassarkú, semmi kihívó dolog nem volt rajtam, mégis 2 férfi "beszólt"... ma már tetőtől talpig be kell öltözni, hogy ne szóljanak meg?
2011. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
A csajok irigykednek, általában azok teszik aki maguk is szeretnének ilyesmit hordani de nem mernek. Ezzel nem kell foglalkozni. A pasiknak meg tetszik.
2011. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!