Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túlságosan durva a bőrnadrág?

Túlságosan durva a bőrnadrág?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, nekem nagyon bejön. Főleg a feszülős fajta.
2011. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

P*csás.

18/f

2011. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ízléstelen, nem hétköznapokra való.
2011. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
Hát, ahogy az átlag "nő" hordja, úgy pics*s... de mondjuk egy hosszított kockás inggel, meg egy hosszúszárú bakancscsal/csizmával... nem. :)
2011. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Ühüm, ízléstelen...


[link]


Hozzá nem nyúlnék, az biztos, annyira ízléstelen.


Hát persze.

2011. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
A segged a földhöz vernéd, ha egy ilyen nőd lenne és egy hosszú nap után ilyen öltözékben várna, csak hogy téged felizgasson.
2011. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Inkább őt verném képen, nem a seggemet a földhöz. Nő nem néz ki így, csak a ribancok.

18/f

2011. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Köszönöm a képi bizonyítékot, tényleg ízléstelen ;)
2011. okt. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha nőiről van szó nőkön jó alakkal...


Én (ffi) begerjedek tőle de még mindig sikerült azért normálisan viselkednem még ha az eszem teljesen el is dobtam. De már a végső határ. :)


Szerintem pont a határon van, tehát nyugodtan hordható utcán. Tehát durva de azt mondanám nem túlzottan, éppen csak hogy nem.


Viszont az valószínűleg fokozottan előnyös, ha fel vagy készülve önvédelemből. Na semmi durva, csak lehet hogy néhány egyén nem olyan önmegtartóztató és kikezd.

2012. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ízléstelen. Főleg ha igazi bőr normális szabású utcai darabról beszélünk. A kedves kommentelő fap*csa nem tudja mit beszél.

Manapság divat a műbőr nadrág is, az is nagyon jó, persze ha egy idióta tinihülyep*csa veszi fel valami gagyi seggigérő konfekciódarabbal, tornacipővel meg valami ótvaros műbőr kabáttal (vagy amit korábban írtak, hogy favágóinggel) akkor tényleg ízléstelen. Ha elegánsan fel tudsz vele öltözni akkor mindenképpen jó.

A durva az hülye szó, csak az agymosott átlagember hiszi azt, hogy b*zis vagy k*rvás.

2012. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!