Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fűző (alább link) jó...

Ez a fűző (alább link) jó minőségű? Megéri beruházni rá?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék már fűzőt, de nem tudom, tényleg hatásos-e, és hogy beleöljem-e a pénzem. Karcsúsít egyátalán vagy csak mese habbal? Elég nagy csípőm van, attól is félek hogy csak még jobban kiemelné... :( Ha valaki tud segítsen légyszi!
2011. aug. 1. 22:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A linket meg kihagyom -.- : [link]
2011. aug. 1. 22:14
 2/11 anonim válasza:
egy fűzőt mindenképp fel kell próbálni, az sem biztos, hogy ez jó lenne rád. de ha fel tudsz egyet próbálni, kényelmes és nem döglesz meg benne akkor megér minden pénzt, mert hát jól néz ám az ki!:)
2011. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem összesen 6 acélemrevítős fűzőm van itthon. Igaz, hogy karcsúsít, én 10 centire szoktam behúzni vele a derekam. Tartós hatás csak akkor érhető el vele persze, ha 23/7-ben viseli az ember, de én nem is vágyom tartósra. Ugyanettől a gyártótól van 1-2 fűzőm nekem is, szerintem jó minőségűek, erre a fajtára nem lehet kifogás (corsets-uk amúgy, és 22 spirálmerevítős). Szépen tartja a hátat, nem fáj benne, kiegyenesít, karcsúsít.

A csípődet igen, ki fogja emelni méghozzá nagyon, ugyanis összehúzza a derekat! A melleket is nagyon szépen megtámasztja és kiemeli. Szerintem szép a széles csípő, kifejezetten nőies, de hát kinek mi :).

Én abszolút nem bántam meg egyik fűzővételem sem, sőt a jövőben csak több lesz majd :)

2011. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felpróbálni sajnos sehol nem tudom, mert vidéken lakom és errefelé nemigen lehet ilyet kapni :(( Viszont nagyon bejön. Hallotam hogy a gerincnek nem tesz jót. Ez igaz? Én pont az ellenkezőjére gondoltam de hát ezek szerint nem.
2011. aug. 2. 12:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként többféle méretben van és már meg is találtam az én méretem, lemértem a derekamat, a mellbőségemet és a csípőmet is, úgyhogy szerintem jó lesz. :)
2011. aug. 2. 12:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon szinte sehol nem lehet fűzőt próbálni, csak a fűzőstalálkozókon évente egyszer. De azok nem ebben az árkategóriában mozognak. Lehet a LeCorsetnél is, de az is 3x ennyibe kerül, és a minősége siralmas. Vagy még a veszprémi Extil, ott tudom, hogy készítenek saját méretre is.

Én próbálás nélkül rendeltem külföldről, különböző honlapokról a fűzőimet, és mindegyik jó lett. Fűzőnél igazán csak a derékméret a lényeg, meg meg kell figyelni, hogy milyen testalkatra ajánlott - mondjuk mell alattinál ez annyira nem fontos, inkább kosarasnál, hogy mekkora mellméretre való:).

Nem igaz, hogy a gerincnek nem tesz jót. Ha naponta csak pár órát viseli az ember kifejezetten pozitív hatása van, mert megszüntet mindenféle hátfájást, és kihúzzuk magunkat benne (nekem a tartásomon rengeteget segített, mert úgy megszoktam, hogy ha nincs rajtam is jobban kihúzom magam:). Akkor ártalmas, ha napi 10-20 órákat viseljük, ugyanis így elgyengülhetnek a gerinc tartóizmai. Ezt egy napi 10 perces tornával vagy mondjuk úszással könnyű megelőzni egyébként, de ez tényleg csak a tightlacerekre vonatkozik, nem az átlagos viselőre.

2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Még annyit, hogy én egy kicsit ducibb vagyok, a fűző ettől függetlenül kényelmes lesz és nem emeli ki a "fölösleget"? (Azért nem vagyok nagyon kövér, csak van némi plusszom) :DDD
2011. aug. 2. 18:00
 8/11 A kérdező kommentje:
jaj majd' elfelejtem :D : amit én kinéztem fűzőt, azt írják hogy 170 cm feletti nőknek ajánlják. Én a legutóbbi méréskor 68 voltam (azóta már lehet hogy nőttem), 15 éves vagyok, szerintem még nőni fogok vagy 5 centit, ezért döntöttem a hosszított mellett. Inkább mégis egy rövidebbet válasszak?
2011. aug. 2. 18:04
 9/11 A kérdező kommentje:
de hülye vagyok, nem 68 voltam hanem 168 xD
2011. aug. 2. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:

értettem:) szerintem nem gáz a hosszabb, kivéve akkor, ha mondjuk extrém széles a csípőd (én pl. alapjáraton vékony vagyok, de a csípőm ahhoz képest széles) - mert akkor ugye nem konfekcióméret az ember, és kényelmetlen tud lenni csípőben az, ami derékban még nincs is eléggé behúzva (én ezért nem veszek túl hosszú fazonokat, pedig magas vagyok eléggé). De ha nincs a derekad és a csípőd között majd' 40 centis különbség (mint nekem:D), akkor semmi baj nem lesz a hosszabb fazonnal, amiatt a 2 centi miatt meg ne aggódj.

Szerintem nem emeli ki a felesleget, itt van egy-két kép, hogy hogy áll kicsit molettebb lányokon a fűző:

[link]

[link]

[link]

Szerintem csinosak :)

Remélem jól megjeleníti őket.

2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!