Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel...

Milyen ruhát vegyek fel esküvőre 14évesen?

Figyelt kérdés
Osztályfőnököm újra elveszi a feleségét.És akar egy meglepetést a feleségének hogy az Igazából szerelem című filmből keira knightley esküvőjén az Beatles - All you need is Love című számot.Lány vagyok és én énekelek egy nagy zenekarral.Milyen ruha ide a megfelelő?Esetleg magas sarkúból melyik az ide illő?(A magassága nem számít lehet akár milyen )Linkelhettek is példákat az is sokat segítene.Előre is köszönöm.
2011. aug. 2. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ruha: Én ilyesmit vennék fel, mint a képen a 2. 3. vagy utolsó, nekem az utolsó tetszik a legjobban. [link]

Hozzá meg egy sima fekete magassarkú. [link]

15/l

Bár lehet, hogy a fekete nem túl jó választás esküvőre, de ilyesmi fazont tudnék elképzelni(:

2011. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem egy egyszerű koktélruha megfelel erre az alkalomra.Ilyesmiket tudnék elképzelni:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Amilyen neked tetszik.

Cipőnek megfelel egy egyszerű fekete magassarkú:


[link]


[link]


A cipő magassága tőled függ,olyat vegyél amiben kényelmesen érzed magad és tudsz benne menni,nem botladozol. :)


Jó szórakozást előre is! :)

2011. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes nagyon tettszik:D az első válaszolónál van pár jó fekete a másodiknál pedig legjobban az a vörös tüll szerű ruha tettszik nagyon.
2011. aug. 2. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
uristen deszepek ezek a ruhak *.*
2011. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg gyönyörűek ezek a ruhák. *-*


Szerintem is valami kis koktélruhát. A múltkor kínaiba is láttam szépet, nem volt semmi flitter, virág mintás volt, és jól nézett ki. (hogyha nem akarsz túl sok pénz belefektetni)

2011. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!