Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha két éven belül vettem egy...

Ha két éven belül vettem egy cipőt a Deichmannban, és elkopott a sarka, akkor ha beviszem hozzájuk, megcsinálják?

Figyelt kérdés
Egyszer már meg lett csináltatva a "kisemberkés" kulcsmásolóban, asszem 1500 körül volt, de megint elkopott, és azt hallottam, hogy ha beviszem, ingyen megcsinálják. Igaz?
2011. aug. 3. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van még rajta garancia akkor valószínű, de inkább szakadásnál vagy ilyesminél szokták megcsinálni. De mivel már máshol egyszer megcsináltattad így nem hiszem.
2011. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze Deichmann pont arról híres. 6 hónap garancia ha van rajta, biztos nem fogják már megcsinálni. Ilyen jellegű hibákat meg amúgy is lesz4rnak.
2011. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha garancia van rá, akkor valószínű, de nem minden esetben.

Biztosan nincs rá garancia, tehát kiröhögnek ha most akarod visszavinni.

Ráadásul ha már egyszer megcsináltattad máshol, akkor most miért nem oda viszed?

2011. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert 1. ku.rva drága, 2. semmi pénzem 3. már lassan többet költök rá, mintha vettem volna egy újat. Egyszerűen nem éri meg. És csak most hallottam, hogy valaki megcsináltatta.
2011. aug. 3. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy csizmám talpa kopott teljesen simára 4 hónap alatt, gond nélkül levásárolhattam az értékét. Azt viszont direkt megnézték, hogy volt-e rajta valamilyen javítás, szóval az kizáró ok. De gondolom, ha lekopott már a sarka, akkor nem fog látszani. Persze ez egy 4 hónapos csizma volt, nem két éves :S
2011. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez se két éves, tavaly december elsején vettem. És igen, teljesen lekopott már a sarka, az a fém bigyó látszik is.
2011. aug. 3. 23:20
 7/8 anonim válasza:
vidd vissza, aztán ne lepődj meg, ha hozzádvágják...
2011. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hozzám vágják? Majd én hozzájuk, nem igaz, hogy két hetet nem bír ki egy TÉLI CSIZMA...
2011. aug. 14. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!