Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha nem magassa...

Szerintetek gáz ha nem magassarkúba leszek évnyitón?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű, letisztult, egy kis ezüst díszítésű "topánkát" vennék fel, sajnos nem bírok a magassarkúkba járni (kínaira lenne pénzem,de nagyon kényelmetlenek) És az a gond, hogy irtó alacsony vagyok (156)

Ez kelthet rossz benyomást? (Új suli,gimi)


2011. aug. 7. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, én sem magassarkúban mentem az első középsulis évnyitómra. (bár én 165 vagyok)
2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szimpi lennél! Az jutna eszembe rólad, hogy végre valaki aki fel meri vállalni saját magát és nem beáll a sorba a sok divatmajmoló közé.

Persze, lehet, ha mindenki divatmajmoló.. :(

Egyébként bátran vedd fel! Sokkal fontosabb, hogy ápoltan jelenj meg: frissen mosott haj, illatosan, stb...

2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az meglesz! köszönöm mindkettőtöknek a választ, megnyugodtam :)
2011. aug. 7. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg felveheted azt a "topánkát". Nekem is szimpi lennél. Nem vagy olyan hogy: " Húú utálom a magassarkút, de azért beletuszkolom a lábam és szenvedek benne gy fél napot..." :D
2011. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly edző cipőbe mentem :'DDD sár vt meg minden és lese szartam az évnyitót :D nesze neked első benyomás xD ja és csak nekem nem törte fel a lábamat a cipő:D jó mondjuk fekete farmerrel vettem fel xD
2011. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz,én azt gondolnám,hogy végre egy normális lány :)

Amúgy én egyáltalán nem bírom a magassarkúkat csak távolról,oké szépek meg minden,csak magamon ne lássam,egyszerűen nagyon hülyén áll rajtam és járni se tudok bennünk,néha csak úgy ni heccként felpróbálom az üzletekben :D

15l

2011. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Nem mindenki megy abba. Én se abba mentem, hanem topánkába. A topánkákat imádom, olyan kis aranyosak. :)
2011. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ott se leszek xDD de am kérdésre visszatérve azt vegyél fel amit akarsz :) kit érdekel h más mit gondol?!:O ha tetszik hordd :)^^
2011. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz? Majd csak figyeld, hány csaj lesz, aki felvette a magassarkút, "mertkülönbenmitszólnak", aztán sántít, botladozik, alig bír menni benne. Sokkal vonzóbb leszel náluk a kényelmes cipellődben, ez egészen biztos. :)
2011. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!