Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik neked ez a hátizsák?

Tetszik neked ez a hátizsák?

Figyelt kérdés

[link]


Lent a Kapcsolódó képeknél van több kép róla. Köszönöm! :)

16L


2011. aug. 5. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert vans...
2011. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem gagyi
2011. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán..olyasmi, mint egy túrahátizsák

Ahhoz képest meg elég drága...

2011. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem nagyon tetszik, de azért kíváncsi voltam más véleményekre is. Mondjuk nem olyasmire, hogy "Nem, mert Vans..." Egy kicsit tényleg hasonlít egy túrahátizsákra, de annyi baj legyen, szoktam túrázni.


A külseje helyett inkább a minőségét véleményezzétek akkor, légyszíves. Még nem volt Vans hátizsákom, se semmilyen más cuccom tőlük, így nem tudhatom, de szeretném, ha azért pár évig kibírná. Tapasztalat? :)

2011. aug. 5. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Vans-ek nagyon jól bírják, legalábbis a cipők biztosan. Egyébként ez a táska nem tetszik, bár maga a Vans nem az én márkám :D valami kicsit csajosabbat keressél szerintem!
2011. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl lányos lány, azzal nem lesz gond. :) Köszi a választ! Nem vagyunk gazdagok, szóval nem lenne jó, ha vennék 12000 ft-ért egy táskát, és fél év után már hordhatatlan lenne. :S
2011. aug. 5. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
attól ne félj, h tönkremegy, a Vans cuccok nagyon strapabírók.:D (előző voltam)
2011. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) De sajna már nem aktuális, az én szerencsémhez méltóan másnapra levették az oldalról a táskát. :D
2011. aug. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!