Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?...

Mit gondoltok erről a cipőről? Való ez egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Erről a cipőről lenne szó. A lányom 15 éves és ezt akarja magának megvenni abból a pénzből amit a nagymamájától kapott születésnapjára. Volt már neki magassarkúja de az eddig mind telitalpas volt vagy nem ennyire magas.


[link]


2011. aug. 5. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
hát én 15 évesen nem vennék fel ilyet, DE! csak azért mert nem az én stílusom. :D szerintem nyugodtan megveheti. egy jó ruhához nagyon jól néz ki. :)
2011. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
ha szeretné és tud benne menni akkor persze :)
2011. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
,én is csak azt tudom mondani, ha tud benne járni, hát vegye meg.. de nem biztos, hogy jólállna neki, ha nem elég nőies, szerintem nem illik hozzá.. és attól is függ, mivel és hova veszi fel
2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! :)
2011. aug. 9. 11:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezek annyira szépek.. *-* Nyugodtan engedd meg neki, nem lesz semmi baja, hiszen már tud járni benne. Nem annyira nagy a sarka, ráadásul meseszép.. :)
2012. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!