Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem engedi, hogy felvegy...

Miért nem engedi, hogy felvegyem az új ruháimat?

Figyelt kérdés

Iskola kezdésre vettünk ruhákat!

Most a legfontosabb, hogy kettő farmer nadrágot is!

Azokon kívül van egy olyan amit nem hordok, mert nem tetszik (ajándékba kaptam, itthonra hordom) meg egy melegítő, és egy olyan aminek kivan vásva a lába köze és a térdén is van egy lyuk, normálisan nem tudom megvarrni. És neem engedi, hogy amikor megyek valahova, hogy az újat vegyem fel


2011. aug. 8. 08:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyilván, mert azt iskolába szánta, és addig ne legyen baja :) most már csak 3 hét van azt kibirod :)
2011. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem engedi, pláne hogy egy farmert mit kell félteni.......Ha felveszed 2szer egy héten a sulikezdésig, sem lesz még csak használt állapotú sem...... mondd meg hogy amid van azt nem veszed többé fel (dobd is ki a szakadtat) és az újat fogod ha elmész valahova.
2011. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát azt, hogy kidobom azt még egyszer nem próbálnám ki..

Pár éve kidobtam mert szakadt volt a szoknyám és hát egy két pofon volt...


Csak akkor akarom felvenni ha megyek valahova, de hát nem engedi, meg hogyan tenném tönkre?

2011. aug. 8. 12:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Elesel, kiszakad, foltos lesz stb stb.

Ennyire szegények vagytok amúgy hogy szakadt ruhákban kell járnod?????

2011. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: tudod, hogy ez a divat mostanában, minek kötöszködsz? -.-
2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ő írta hogy csak a régi cuccait veheti fel, kiszakadt farmert pl amit nem tud megvarrni.... nem úgy hangzik mint egy szaggatott divatfarmer lenne.... értelmezni tudni kéne mielőtt írod a baromságot...
2011. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem ne kérdezd meg hogy ki mit akar, egyszerűen csak ha mész valahova vedd fel és kész. Nem értem, 6 éves koromtól én magam öltözök, senki nem szólt bele, ha meg is próbálták nem érdekelt. Legyél már kicsit bátrabb.
2011. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

És ma reggel felvettem a farmerom épp indultam és apum szolt, hogy vegyem le és a régit vegyem fel.

2011. aug. 8. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Venné át a fene, nem vagy te már ovis kisgyerek akit öltöztethetnek kedvükre. Mondd meg hogy nem veszed fel a szakadt kényelmetlen nadrágot többé. Akár kimoshatatlan foltokat is tehetnél rá. Koszosan már csak nem adják rád.
2011. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elesel, kiszakad, foltos lesz stb stb.

Ennyire szegények vagytok amúgy hogy szakadt ruhákban kell járnod?????

ez nagyon bunkó volt. és ha így van, akkor mi van? semmi közöd hozzá.


Szerintem is azért nem engedik, mert iskolába szánták, és nem akarják, hogy addig tönkremenjen.

2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!