Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyennek találnád ezt a...

Milyennek találnád ezt a kardigánt egy huszonévesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyet, mert sok hosszú ujjú, őszi egyberuhám van és ez eltakarná még a leghosszabbat is és elég csinosnak tűnik. Kb. olyan méret vagyok mint az eladó nő a képen.


De nem túl öreges vagy ódivatú egy 25 évesnek?


[link]


[link]


2011. aug. 9. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem rossz annyira, de van benne valami ami tényleg öregessé teszi, én nem venném fel


23/N

2011. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nem kifejezetten oreges.

De nekem vallban valamiert nagyon nem tetszik...

Lehet, hogy csak a meret a gond: ha magamnak vennek egy ilyet, akkor biztos, hogy ezt nagy meretnek talalnam. En sem szeretem a telesen passzentos atmeneti kabatokat/kardiganokat, mert kenyelmetlen hosszuujjuval, de erre a nocire ez szerintem kifejezetten tul nagy meret.

Nezd csak meg hogyan all a hatan, vallan, karjain.

Ha te ekkora vagy, akkor rad is nagy lesz. Derektajban csak azert nem tunik nagynak, mert az ovvel osszehuzta.

Szerintem nezd meg megegyszer.

2011. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csak tudni kell viselni :)


Feldobni tényleg ajánlatos egy színes kiegészítővel, vagy az övet kicserélni valami színesre.

2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól néz ki, én biztos megvenném :) Egyébként szerintem nem az tesz öregessé egy ruhadarabot, hogy hogy néz ki, hanem hogy hogyan viselik... Ha megfelelő kiegészítőkkel dobod fel, és beleillik a stílusodba, akkor vedd meg :)
2011. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsit öreges,meg olyan mint egy köntös.....de nagyon szeretem az ilyesmi kardigánokat,egy kicsit rövidebbet már felvehetsz,bár inkább te döntsd el,hogy tetszik-e vagy nem! remélem tudtam segíteni :)
2011. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!