Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet egyszerű fekete...

Hol lehet egyszerű fekete kardigánt venni? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 18. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Takko, C&A, H&M, New Yorker meg szinte minden 2. boltban.
2011. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg Marks&Spencer
2011. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit az első írt, én is tök régóta ilyet kerestem és egyik boltban sem találtam. Végül Vaterán találtam egy nagyon jót, Playboy márkájú, egyszerű fekete, mint amit linkeltél, csak a gombjai is feketék.
2011. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
barátnőm 4000 Ft körüli összegért vett vagy 6 db-ot, különböző színekben (fekete is) a Zaraban.
2011. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és esetleg Cegléden???
2011. aug. 18. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki nem arra valósi honnan tudja mi van arra? :o Neked kell tudni milyen üzletek vannak ott.
2011. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát Cegléden semmi pláza nincs csak ilyen kisebb butikok és ha esetleg valaki ceglédi ls látja ezt a kérdst akkor esetleg tudna válaszolni :)
2011. aug. 18. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:

promod? bemész a westendbe ott tuti van.

17L

2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát tudod én tegnap voltam vásárolni és minden második hely tele volt ilyen kardigánokkal. Hármat vettem magamnak három különböző helyen. Lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsés?
2011. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!