Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Buliba szoktatok felvenni...

Vámpiry kérdése:

Buliba szoktatok felvenni miniszoknyát toppal? (olyan, ami a derék fölé ér)

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 21:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
hát eléggé kihívóan hangzik. talán ha linkelnél egy képet könnyebb lenne. De attól is függ hogy milyen buli.
2011. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam.
2011. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem...de linket az se mindegy milyen a cucc...pl ha ilyen punk rockeres ovvel fekete szoknya fekete bakkancs es ilyen \derekon felul ero top az sexi tud lenni egy ilyen fesztivalon es rockerek kozt bulin is:)
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem!

amúgy egy ilyen ruhához hogy ne néz ki röghelyesen, ugye szép alakot kell birtokolni(feszes combok, lapos has), és ha szép alakod van az egy sejtető ruha alatt is meglátszik...és akkor nem kell félned attól hogy túl kihívóan öltözködsz

:)

2011. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én minihez legalább egy rövidujjút vennék fel, vagy ha már nagyon toppal szeretnéd, szerintem egy, a toppal megegyező színű harisnyával jobb lenne.
2011. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sajnos most nem tudok képet mutatni, de megpróbálom elmondani, h milyen. kb 170cm vagyok, és 50kg, elég sokat sportolok, úgyhogy sztem nem vagyok elhízva:D combközépig érő, fekete fehér és kicsit bordó kockás szoknya, olyan "diáklány" stílus, a top pedig köldök felett ér, fekete és fűzős. a harisnya pl vmi csipkés az sztem nagyon jó ötlet lenne. pl diszkóba ez nem jó?
2011. aug. 11. 22:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Úristen, ez nagyon szexi, éppen ezért szerintem túlzás. Szóval biztos nagyon csinos vagy benne, de én nem mernék ebben elmenni bulizni. Kényelmetlenül érzeném magam, mert minden részeg pasi (főleg az idősebbek, ilyen 30+) kikezdene velem, meg ilyenek... De ha te el tudod fogadni az ilyesmit, akkor jó. :D Csak én cikinek érezném. :\
2011. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utsónak a pont:)
2011. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hmm, igazatok van! köszönöm szépen a válaszokat!
2011. aug. 15. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!