Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Lányok, nők, asszonyok! Ti ilyen időben hordtok még miniszoknyát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 00:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
láttam egyszer olyat, hogy egy hideg téli napon ment egy nő miniszoknyába, amúgy fiú vagyok
2011. okt. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kort is légyszi!
2011. okt. 17. 00:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hordok és télen is. Vannak gyapjú miniszoknyáim, kötött miniszoknyáim, téli ruháim. Vastag harisnyával, csizmával veszem fel őket.

28/n

2011. okt. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan vékony lennék, mint a szülés előtt voltam, hordanék. Meleg szoknyát, vastag harisnyával (sőt, a vastag harisnya alá néha húztam egy vékonyat is anno), hosszú csizmával, min. térdig érő kabáttal.

35/N

2011. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze. Nem érdekel a pár év múlva kialakulható vesebetegség. Én inkább felöltözök. Elég nyáron mutogatni magam. Tél nem erről szól. Igaz én fázós vagyok.


24 N

2011. okt. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, akkor is inkább csak akkor ha elmegyek valahova szórakozni vagy vendégségbe megyünk valahova és a párom kivisz autóval akkor fel veszek egy vastag harisnyával egy derékmelegítővel meg egy jó nagy kabáttal és egy térdig érő csizmával. 22/N
2011. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer vettem fel februárban is rövid szövetszoknyát mert vizsgám volt és nem volt lehetőségem átöltözni. 3db 100akárhány denes harisnya volt rajtam, de sz.rrá fagytam. NEVER AGAIN.
2011. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még simán.Hosszúszárú csizma,harisnya.De sztem télen is fogok,ugyis hosszú szövetkabátom van.
2011. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze még tél közepén is. Vastag harisnya, térdig érő bakancs és hosszúkabát...
2011. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szinte mindig azt hordok, ilyenkor jó meleg harisnyával, térdcsizmával. Nadrágban jobban szoktam fázni.

25L

2011. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!