Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosan öltözöm, de kicsit...

Divatosan öltözöm, de kicsit szeretnék kevesebbet költeni, viszont tartani ezt a szintet ruhákat venni. Milyen boltokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kaptam egy bankkártyát júniusban,elég szép összeggel a szüleimtől.A probléma az,hogy alig maradt rajta 3.000 Ft,és augusztus eleje van!Túl sokat költöttem ruhákra.Eddig New Yorkerben,ZARA-ban,Legendsben,Tally Wejl-ben,Promod-ban stb. vásároltam,de szeretnék olcsóbbakat.Hol tudok ugyanilyen divatosakat venni,kevésbé drágán?
2011. aug. 11. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit fogsz szólni az ötletemhez de én turkálóba járok :) ugyan olyan márkás ruhákat veszek ! Angliából hozzák vagy németből attól függ nagyon jó cuccok és márkásak is és nagyon olcsó is szóval én úgy vagyok vele hogy sokkal több ruhám van ha túrok mintha veszem igazi boltban :) és mindenki dicséri a ruhatáramat . Ajánlom neked . Vagy azt hogy menj el dolgozni . Nyári munka vagy suli mellett .
2011. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Legközelebb menj el dolgozni, és talán megtanulod majd beosztani a saját pénzed.
2011. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Turkáló... az a tuti :D Ma is vásároltam egy Topshopos(!) bőrdzsekit 500ért :) ugyanennyiért zarás, bershkás, handmes cuccokat is :)
2011. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Add el a nem használt ruháidat és a pénzből vegyél újat !
2011. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

nyári munkára nem mehetek még legálisan.(15 vagyok)

igen,vaterán van fent pár cipőm,meg ingem,köszi!:D

túrkálóval annyi a baj,hogy itt Debrecenben nem nagyon találok jobbakat.de múltkor vettem egy ZARA cipőt egy ezresért...:D

2011. aug. 11. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor javaslom a leárazásokat, szuper cuccokra lehet bukkanni töredékárért. És mellette mondjuk facebookra is felteheted nem használt ruháidat, én is ezt teszem. Akár el is cserélheted, szuperjó cuccokra:)
2011. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én a New yorker-t szeretem legjobban mert jó a minőség és nem is olyan drága. Persze oda se úgy kell bemenni h a legújabb kollekció legdrágább darabját. én pl most voltm a bevásárolni szeptemberre és 4 felsőt is vettem 890 ft-ért. Amit tudok ajánlani az az hogy fogd vissza magad, ne költekezz ész nélkül és mindent gondolj jól át mielőtt megvennéd)
2011. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Facebookos megoldás tetszik,mindjárt fel is rakom a nem használt Conversemet.:D

N.Y.er-ben tényleg elég olcsón hozzá lehet jutni iszonyat jó darabokhoz.:))

2011. aug. 13. 19:53
 9/9 Benkoos válasza:
Tacco.Nekem bejött.Nem turi szint,de nem is Zara.
2013. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!