Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a cipőt? (kép lent)

Figyelt kérdés

Őszre és télre kéne egy cipő, találtam egy meleget, nekem tetszik, az a bökkenő hogy én lány vagyok, szóval, csak ez az ami tetszik, nem koszolódik, és jó méret.

(40/41-es cipők kellenek miből melyik:)


[link]


Nem lenne ciki hogy férfi cipőm van?:/

De nekem nagyon tettszik:D

Nem azért tettszet meg mert "divat" egyszerűen megtettszet:D


12L


2011. aug. 12. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
de, gáz hogy pasi.. szal ne vedd meg!
2011. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem ciki.Fiún és lányon egyaránt láttam már ilyen cipőt, ez nem kimondottan férfi, inkább olyan amit mindkét nem hordhat.Egyébként nekem is tetszik, szóval ha ezt akarod vedd csak meg nyugodtan.


15/L

2011. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi(=
2011. aug. 12. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivan, most ez a divat? Minden egyes lányt így látok: csőnadrág, ilyen férficipő, és egy rödiv ujjú póló. Ne nézz már ki Te is így. Légy már kicsit egyedi! Egyébként meg kiröhögnélek, ha ebben meglátnálak :D
2011. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem egyátalán, ne, hordok csőnadrágod, sem feszülő polót.

1.Kicsit dagi vagyok.

2.Rondák.

Csak azért szeretnék ilyet mert meleg, jól nézki, testvéremnek nem ilyen van de vty , jó megbízható márka, több szempontból jó(:

2011. aug. 12. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz, hord ha tetszik. Bár ha nem zöld színű lenne, hanem mondjuk egy lila,akkor valahogy "lányosabb" lenne. Én nekem dc van xd

16 L

2011. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem venném meg, mert nem lenne mihez felvennem, nagyon nem ilyen stílusom van:D Viszont ha neked igen, akkor nyugodtan vedd meg, nem néz ki rosszul a cipő, az meg nem gáz szerintem, hogy eredetileg férfi cipő:)
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha még érdekel akkor : a fekete igazából mindkét nemnek megfelelő úgyhogy gondold el h mikhez tudod felvenni és ha sokhoz akkor vedd meg. (de ezt nem csak ennél a cipőnél célszerű átgondolni...)
2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végülis ezt vettem meg:


[link]


(:

2011. aug. 13. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekete szebb volt de te tudod... :D


15/L

2011. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!