Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet elérni, hogy a...

Mivel lehet elérni, hogy a szekrényben tárolt ruha megőrizze heteken át az illatát?

Figyelt kérdés
Gondolom az is lényeges, hogy milyen mosószert, öblítőt használunk, illetve hogy hogyan mosunk. Jó lenne, ha ezekre mindre kitérnétek válaszadók. Köszi.
2009. ápr. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyu Coccolinot és Lenort hazsnál szerintem jó és Ariellel mos :)

De mi szoktunk külön ilyen illatosítót venni a ruhásszekrényekbe, ami ugye olyasmi illatú, mint a mosópor vagy az öblítő vagy pl valami márkásabb szappant (csomagolva kicsit kibontva) teszünk a szekrénybe pl dove :)

2009. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szappannal én is próbálkoztam, de nem vettem észre, hogy van eredménye. A legutóbb a Green Burst nevű öblítőt próbáltam, annak elég erős az illata, de akkor sem őrzi meg hosszú ideig a ruha. Talán a mosásnál van a baj?
2009. ápr. 13. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ennél jobb nincs :

Lenor- Summer öblítő


Majd amikor bepakolod a ruhákat a szekrénybe,fújj egy pici parfümöt a szekrénybe vagy fiókba és ugy tedd el a ruhákat.OOOlyan tartós,finom illatuk lesz.Én imádom.

2009. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Coccolino illatpárnát szoktam venni. Na, az is tuti beválik. És én imádom az illatát! :)

Egyébként DM-ben veszem, a háztartási cuccoknál van, az öblítők környékén. 3 db-os kiszerelésben kapható 500 Ft körüli áron. Nagyon tartós az illata- a szekrényben és a ruhákon egyaránt. Egyszerűen szuper!

2009. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!