Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Lányok! Nektek bejön az ilyen fajta öltözködés férfiakon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Az az igazi nagy bajom hogy nekem nincs ilyen testalkatom mint ezeknek, mackósabb vagyok jóval, nem tudom nekem jó állna ez, szeretnék pár elegánsabb ruhát beújítani, pl nyakkendő ingek, zakó ilyesmi, de félek hogy rajtam nem állna jól, ugye pl a nyakkendő nagyon kövérítene ahogy rá dől a hasamra. Vagy pl az a mellény nem lenne jó mert kilógna a hasam, mi az ami jól állna, és mi az ami már nem fér bele?


2011. aug. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszik ez a stílus. de hogy jól állna neked... sok mindentől függ. mennyire vagy mackós? tuds mutatni egy képet, amin a férfinak ugyanolyan, vagy nagyon hasonló testalkata van, mint neked?
2011. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejön ez a fajta stílus.

Én láttam pocakos fickón is szerintem neki is jól állt.

Mondjuk szerintem a lényeg az lenne akkor, ha téged zavar, hogy ne túl testhez simulót vegyél, hanem lengébbet.

:)

2011. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tetszik ez az elegáns, mégis laza stílus, bár ez nagyon egyéntől függő. De ha macósabb vagy, akkor kötött a mellényt kerüld. Az ing viszont kifejezetten jól állna.
2011. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik:D Attól hogy van egy kis hasad ezek még jól állhatnak. Csak meg kell próbálni többféle ruhát. 18/L
2011. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok olyan képet linkelni, mert bárhova írok be bármilyen szót ami a mackós kövér stb szinonimája, csak nagyon kövér eltúlzott képeket kapok, magamról meg nem raknék fel, és nincs is olyan friss most, ami van azon pár kilóval több vagyok.
2011. aug. 14. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :) a páromnak is van egy kis pocakja, mégis szinte mindig inget hord és nem látszik a pocija.
2011. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az utolsó kép, olyan, mintha az apukámat ábrázolná...nagyon tré(ezt már neki is mondtam, de ő már nem akar tetszeni senkinek.:D). nagyon nem tetszik. egyrészről túl hivatalos, meg nekem olyan "apus" is. :S

18L

2011. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nehéz jó képet találni :D
2011. aug. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!