Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan horgyam a magas szárú...

Hogyan horgyam a magas szárú tornacipőmet hosszú farmernacihoz?

Figyelt kérdés
Vettem egy magas szárú Hilfiger fehér tornacipőt(még sosem vettem ilyet),és nem tudom hogyan kell hordani hosszú nacival,ugy értem szűk szárú farmernacival.Esetleg ha képet tudnátok küldeni nagy segítség lenne....25/Lány
2011. aug. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan magasszárú, mint pl egy Converse (szűk szárú) vagy inkább mint egy magasszárú Nike cipő (Dunk fazonra gondolok pl, keress rá!:)) mert ha inkább az első, szűkebb szárral, akkor simán ráhúzod a farmert, én a Conversem így hordom. csőnadrággal. ha tágabb a cipőszár, akkor lazán betűrheted a farmert :)
2011. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Horgyam... sírok. Inkább ne hordd sehogy. Vagy tudod mit? Hordd kirakva, beletűrve a farmert, hogy messziről lássam, ki a tirpák.
2011. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem ne húzd rá a farmert , már annyi emberen láttam így és nekem nagyon nem tetszik, nemtom miért, de nekem vhogy olyan "gagyi" hatása van úgy, csak legyen rajtad lazán és benne legyen a nadrág, ne legyen bekötve
2011. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HORDJAM!!!!! Jézusereje... Helyesírás fail.
2011. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!