Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti csuka lehet, aminek...

Eredeti csuka lehet, aminek kívül van a jele?

Figyelt kérdés

A barátnőm vett egy Converse csukát. Állítása szerint külföldön vették a szülei neki,és eredeti. Kicsit felvágott vele.

A csuka jele nem belül,hanem kívül van. Az orra kicsit hegyesebb,és hátul is másabb lehetett a felirat.

Eredeti lehet?:O


2011. aug. 17. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha látnám akkor biztos úgy gondolnám hogy koppintás.Nem nagy dolog ha valakinek van converse mert minden 5tininek van.( Ahogy nekem is :$ )biztos hogy nem eredeti mert akkor nem vágna fel vele.Általában akkor szokták hangoztatni ha valami megvan olcsóbban "á gazdag vagyok nekem van neked nincs" kb ennyi.
2011. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem eredeti

az eredeti converse-nek MINDIG belül van a jele

amúgy meg nem értem,minek költenek mások 10-20 ezreket egy olyan cipőre amit máshol 2000-ért megvehetnek :)

nekem is van egy csomó tornacipőm és attól még hogy nincs rajtuk az a bizonyos converse jel,még tökre ugyanúgy néz ki kivülről ... sőt amúgy az a poén hogy osztálytársamnak is vettek converse cipőt és 2 hétig bírta,az enyém meg nem converses,mégis 1 hónapja megvan ha nem több és semmi baja nincs XD

2011. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nem csuka, hanem sügér
2011. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pech ,hogy felvág vele ,hogy "eredeti". Mondtunk neki,hogy nem -erre ő felháborodott,majd mentegetőzött. Ezt követően szó nélkül távozott.

Nekem is eredeti van ,összetudom hasonlítani. (Belül van a jel,természetesen.)

2011. aug. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!