Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez eredeti? (Kérdésed túl...

Ez eredeti? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Én ilyet vettem,és nem tudom eldönteni,h eredeti-e.Mert a csillag alatt nincs ott az original jel.Viszont sok converse-t láttam,h nincs ott és sokat,h ott van.


2011. szept. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha nincs ott alatt a bekarikázott r betű ,akkor nem eredeti.

3 converse cipőm van ebből egyiken van a másikon nincs a harmadik rövid szárú szóval nem tudom h az-e . De am amelyiken van a bekarikázott r betű az annyival más ,h az orra picit hegyesebb.

2011. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy ott van-e a jel, nem ettől lesz eredeti. Azt a jelet is hamisítani lehet bármikor, akár én is odanyomom neked rá ha csak az hiányzik...


Ennek az oldalnak vannak üzletei, szóval ellenőrzik valószínűleg hogy mit árulnak. Na meg 15ezer egy eredetiért is sok lenne, nemhogy egy hamisítványé.


Na szóval ha innen vetted biztos eredeti.

2011. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha nincs ott alatt a bekarikázott r betű ,akkor nem eredeti."


A Converse hivatalos oldalán is vannak olyan cipők amelyeken nincs ott a bekarikázott "R" betű. Akkor azok is hamisak?

2011. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából én használtam vettem,de ez lényegtelen mert használtan lehet venni eredetit is meg hamisítványt is.Egyébként a nyelve belsején van 1 címke és azon írja,h converse, az mellett meg ott van az "O" betű benne az "R"-el.Csak kíváncsi voltam mert nem értem,h mitől függ,h ott van-e az original jel vagy sem.
2011. szept. 25. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi alapján megy ez. Ezt egy igazi Converse-es embernek gondolom illik tudnia. Én utálom a Converse-t, szóval nem nézek utána, de gondolom nem véletlenszerűen megy rá az "R" betű vagy éppen nem megy. Gondolom valami alkategóriákra vannak osztva, típusok alapján mehet, aki igazi Converse rajongó majd utána néz. Mivel sok ilyen kérdés volt már felmentem a hivatalos oldalra és ott láttam, hogy vegyesen találhatóak meg ott is a cipők, valamelyiken van, valamelyiken nincs "R" betű. És azt meg ugye feltételezzük, hogy a hivatalos oldalra nem teszik fel hamisított cipő képét.

Én Diesel rajongó vagyok, mindent tudok a cégről, mikor alakult, ki alapította, ki a vezető, kik a főtervezők, a Fuel For Life parfüm tervezői nevét tudom: mind az illat tervezők nevét és mind az üveg tervező nevét stb...

Szóval az, hogy a Converse cipőn hogy dől el, hogy van vagy nincs R betű, majd egy igazi Converse mániás egyszer elárulja.

2011. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még annyit,h az enyém indonesia-ban készült
2011. szept. 26. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!