Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 10. -es lánynak hány...

Egy 10. -es lánynak hány centis magassarkú az elfogadott?

Figyelt kérdés

Avagy hány centis magassarkúval nem nézik k*rvának? :D

15/L


2011. aug. 17. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem 5-6 centi körül. a 10-12 centis cipők már túl magasak iskolába. de én úgy vagyok a magassarkúval hogy csak akkor vegyen fel valaki ha magabiztos benne és tud is benne menni. néha a röhögőgörcs kerülget mikor tizenéves lányok 12-14 centis magassarkúban próbálnak menni, de úgy néznek ki mint valami mozgássérült, csípőficamos :D az nagyon nagyon gáz.
2011. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom miről beszélsz, szerintem is nagyon gáz az. Nekem már volt 10 centisem és sokak szerint szépen jártam benne. De én sem hinném, hogy a 10 centis sarok iskolába való lenne. Csak az a baj, hogy kicsi sarkas őszi cipőt, nem igazán találok sehol. :(
2011. aug. 17. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy hány centis, az a lényeg, hogy tudj benne menni és illjen hozzád. Ha nem öltözöl hozzá krvának, akkor nem is néznek annak. Én hordtam 15 évesen 10 centis magassarkút is. Persze nem mindennapokra, mert pár óra múlva már fájt benne a lábam.
2011. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)

Lehet megkísérelek egy tíz centiset. Még meglátom.

2011. aug. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!