Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen extrémebb...

Lányok! Milyen extrémebb ruhát vennétek fel a párotok kedvéért, és mi volt az amit felvetettek? És olyan volt amikor ti kértétek meg a párotokat hogy vegyen fel olyat ami nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Csak hálószobában!
2011. aug. 18. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan amikor tök átlátszó tangát és hozzá melltartót vettem fel...semmit nem takart, de volt olyan hogy 17centis magassarkuban járkáltam még sze.x előtt // a páromat egyszer rábeszéltem szerepjátékra...én voltam a csúnya rendőrbácsi, ő meg beöltözött nővérkének( értsd: magassarkú, tanga, kis nővérruci, melltartót, mell kitömve, paróka, smink)...

19L

2012. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Szinte bármit felvennék, a szado-mazo cuccokat kivéve,azok nem tetszenek,nem az én stílusom.
2012. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!