Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám megoldani, h...

Hogyan tudnám megoldani, h kevésbé izzadjon a lábam a cipőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy cipőt, itt a link:


[link]


Máskor is volt már magas szárú cipőm, nyáron hordtam azt is, de ebben valahogy sokkal jobban izzad a lábam, mint egyébként máskor és más cipőben! :( Vékony bokazokni van rajtam, naponta mosom a lábam és a cipő még új, szal ha le is veszem még cipőszaga van a lábamnak, csak szinte tocsog a zoknim a nedvességtől. Valakinek hasonló tapasztalta ezzel vagy ilyen cipővel?

Nem arra vagyok kíváncsi kinek miért nem tetszik a cipő, normális válaszokat várok!


2011. aug. 18. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet h műbőrből készült és nem szellőzik a lábad eléggé ezért izzad bele. am a zoknin is sok múlik. vegyél fel pamut zoknit hátha az jobban felszívja az izzadságot.

Am nekem is nagyon izzad a lábam, de cipő nélkül is szal én jobban szeretek ciőben lenni mint szandálakban mert csúszkál a lábam:D

amúgy nekem tetszik a cipőd;)

2011. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. bőr cipő

2. az időjárásnak megfelelő cipő

2011. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele talpbetétet.
2011. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A cipő tényleg műbőr...

Van benne talpbetét is...

A zoknim pedig elég műszálas, de legalább vékony anyagú, pamutzokniban még jobban melegem lenne vagy nem?

Papucs, és egyéb nyitott cipők pedig kizárva, mivel a jobb lábamnál sarokmagasítás van a cipőben (belül), emiatt is jön jól a magas szárú. :$

2011. aug. 18. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:

nem melegszik jobban a pamut zokniban! ez egy évhit:)

am az első válaszoló vtam. remélem tudtam segíteni:))

2011. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt nem tudom , de azt igen hogy hogy old meg hogy ne legyen büdös

olyan scholl vagy akármilyen lábsprét vegyél

mielött bárhova mész fujd be és nem lesz büdös

2011. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a pamutzoknit és a lápsprayt ajánlanám,nem csak a Sholl gyártja,bármelyik drogériában kapható.Szerintem ez a cipő kicsit meleg nyárra,de ez a te dolgod.


21/L

2011. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen cipőt vettem. A deichmannban lehet kapni izadásgátló talpbetétet.Nekem kibírt 3 órás túrát 400 méter emelkedővel úgy hogy meg se izzadt a lábam és még olcsó is.
2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is a deichmann-ban vettem talpbetétet, kifejezetten ehhez a cipőhöz ajánlotta a nőci, de érzem, h izzad a lábam benne attól független is. :(


Köszi a válaszokat!

2011. aug. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!