Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak ehhez? (több lent)

Hol vásároljak ehhez? (több lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék olyasmi cuccokat venni, amilyeneket Taylor Momsen, Hayley Williams, Arany Dóri és hasonló stílusú csajok hordanak. Hol nézzek szét?
2011. aug. 19. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

veszel egy koptatott farmert vagy egy olyan "szakadtat" egy lenge feliratos fekete pólót vagy egy fekete toppot. egy tornacsukát egy bőrkabátot egy ilyen sálat: [link]

max. más színben. kicsit megtupírozod a hajad. és kész. ehhez bemész egy kínaiba megveszed most pár ezer forintrt mert mindenhol leárazások vannak. :) pl. a Cosmosba enj be ha van nálatok a közelben :)

2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hol, hanem az, hogy mit. Mindenhol vannak ilyen stílusú cuccok, de konkrétan olyan boltot én még nem láttam, ahol csak ilyen stílusú ruhákat árulnak.

Alapdarabok a csőgatya, bőrdzseki, laza felsők, kockás ing, tornacsuka, rockos kiegészítők. Ezeket bármilyen 'divatosabb' üzletben megtalálod.

2011. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a végére írtam, hogy a Cosmosban simán talál.:) nem egy nem kettő cső gatyát bőrkabátot sálat esetleg szegecses övet láttam. ami ehhez a stílushoz pont jó :) és mivel most 30-50-70%-os leárazások vannak jó üzlet :)
2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!