Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok az alakomnak...

Hol találok az alakomnak megfelelő farmert?

Figyelt kérdés

Az a gond velem, hogy hasra hízom és most elég pocakos vagyok, a legtöbb farmernál pedig a nagyobb méret csak azt jelenti, hogy lóg a fenekemen, a derék/csípő részén szinte ugyanolyan szűk, mint a kisebb méret. Eddig a Humánában próbálkoztam, nem vagyok túl jól eleresztve anyagilag, tehát olcsón szeretnék nadrághoz jutni.

Előre is köszi a válaszokat! 16/l


2011. aug. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen alkatú vagyok és a szomszéd város piacán vettem meg (eddig) a kedvenc nadrágomat! Magasított dereka volt több gombbal, és ha hordtam még a hasamat sem kellett behúznom hogy vékonyabbnak tűnjek! 4000 forint körül volt.

14/L

2011. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok, mármint hastájékon van felesleg (szülési maradvány) és a legjobb farmerjeim a Zaraból vannak. Vannak olyanok, amelyeknek még a derékpántja is nagyon rugalmas....

Igaz ezek drágák.... 8995 és 13995 Ft-ért vettem őket. De ha rászánsz pénzt 2 db-ra akkor le van tudva sok sok időre a farmergond, szerintem megéri rááldozni.

2011. aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, ha meg mindenképp turi, akkor menj DARABÁRAS Háda turiba. Most féláras akció van, így nagyon fillérekért tudsz venni farmert. 2500 és 3000 Ft-ra árazzák be a farmereket többnyire, ezt lefelezve már szinte ingyen van. A Denim Company (Primarkos) vannak nagyon tuti farmerjei, amelynek nem merev a dereka hanem rugalmas, anyu is pocakban erősebb, neki vettem már 4-5 ilyet. Szűk a száruk rugalmasak, és derékban is engednek. De nem csak csőnaci van ebből a márkából, hanem bővülő meg egyenes is, bár a cső a leggyakoribb (lévén hogy fiataloknak való márka, és ők a csőnacikat preferálják).


A Lurdyban lévőt és a keletinél lévő (Rákóczi út 68) ajánlom. Ezeket a turikat ismerem, nagyok, tágasak, rengeteg cuccal, szinte kizárt hogy ne találj farmert :)

2011. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. aug. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!