Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Help me! Nincs stílusom. Mi...

Help me! Nincs stílusom. Mi lenne megfelelő nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek kényelmesen öltözködni,nemhordok magassarkút egyáltalán. Szeretem a színes,egyedi pólókat. Nemakarok nagyon "tömeg" lenni,de énis szeretem a csőnacit,tornacipöt,stb. Viszont nagyon szeretem a sötétebb stilusjegyeket is,mivel paramoret hallgatok,és hasonlo más zenéket. A hajam is ugyanolyan vörös. Másrészt imádom a nőies karkötöket,és nyakláncokat. Sokszor már skizofénnek érzem magam,hogy nemtudom hogy mit is akarok.. Na erre valakinek valamilyen ötlet? Elöre is köszii:) 17/L
2011. okt. 23. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség egyetlen stílusba tenni magad. Öltözz úgy ahogy tetszik és jól áll. A többi nem számít.
2011. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

rock stílus? :)

[link]

vagy ha kicsit merészebb is lennél, mondanám még a goth-ot, de inkább a rock...:)

[link]

esetleg még a punk.. [link] #hl=hu&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=punk+style&pbx=1&oq=punk+style&aq=f&aqi=g1g-S1&aql=1&gs_sm=e&gs_upl=44817l47375l0l47625l8l8l0l0l0l0l203l1185l2.5.1l8l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=d255b0e949b625fd&biw=1366&bih=643

2011. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Ne ajánlgass már neki olyanokat mint a rock, goth, punk, amihez olyan filozófia társul, amit a büdös életben nem fog megérteni...

Figyelj, kislány. Egy átlagos tini vagy, ez van. Azok a pólók nem egyediek, mindenki olyat hord. És sokan öltöznek csajosan is. Még többen hordják azokat a cuccokat, amiket leírtál. És ezzel nincs semmi baj!!!

Ha ebben érzed jól magad, felesleges változtatnod. Attól nem leszel kevésbé tömeg, csak röhejes, hogy beöltözöl rockos csajszinak, miközben ilyen felhígított hugyot hallgatsz, mint a paramore. Ettől nem leszel dark vagy bármi.

Ja és hidd el, a korosztályod 90%-ának nincs stílusa. Ez a korral jár, tudod. És nem vagy skizofrén tőle, és egyéniséged sem attól lesz, hogy magadra húzol egy skatulyát. Magadnak akarjál már megfelelni, ne másoknak.

2011. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!