Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra milyen lenne ez az...

Évnyitóra milyen lenne ez az összeállítás? 14/L

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kicsit hülye fotók lettek :S, egyébként nem így nézak ki...a fotó nagyon mást mutat :S 2 kép van, ahol a hajamat és a fülbevalómat kell bírálni, a többin a ruhát.


Nektek hogy tetszik? 9.-be megyek. A cipőnek nagyon pici sarka van, kb. 4-5 cm-es.

A hajviseletre ajánlanátok valami mást is? Úgy szeretném hogy legalább a jobb fülem látszódjon teljesen, mert most lett fölül is kiszúrva és szeretném, hogy lássák. :$


Előre nagyon köszönöm mindenki válaszát, ötletét, kritikáját!


14/L


2011. aug. 20. 13:29
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Ez ing, amit 7.-ben utáltam, de nem volt más, 8.-ban lett egy sokkal jobb. Most, 9.-ben (ugyanabban a suliban maradok, mert 8 osztályos gimi...) valami nagyon mást akartam mint egy sima ünneplő, ami mindenkinek van. Valami egyedit, vagy egyedibbet mint egy sima blúz..

2011. aug. 20. 14:16
 12/40 A kérdező kommentje:
Ja, és a fülbevaló...mármint a +lyuk. Ugyebár ugyanazok az osztálytársaim maradnak, szóval mindenki látni fogja.
2011. aug. 20. 14:17
 13/40 anonim ***** válasza:
56%

sztem jó ahogy van:D

am nem te vagy Maya?

2011. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D

Nem, nem vagyok Maya..:)

2011. aug. 20. 14:38
 15/40 anonim ***** válasza:

Akkor valami kitűzővel, nyaklánccal dobd fel inkább.

Hajnak meg valami konty, vagy sima lófarok.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Köszi!

A lófarok nemigazán áll jól nekem, de majd csinálok valamit, ezt most csak 2 perc alatt dobtam össze.

2011. aug. 20. 14:43
 17/40 anonim ***** válasza:
75%
az a fülbevaló borzalmas :S
2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
hátjó..
2011. aug. 20. 14:45
 19/40 anonim ***** válasza:
74%

Hát ebből a szoknya jó kb. :S Valahogy felül olyan esetlen és béna az egész, szerintem eleve nem a méreted, meg nem tudom. Egy egyszerű, csinos blúzzal jobb lenne.

A cipő felejtős, nem csinos, nem szép, olyan bóvli hatásrt kelt ezekkel a cuccokkal, én is egy fekete cipőre voksolok.

Fülbevaló, a cipzáros nem épp alkalomhoz illő, de kislány vagy még, ennyi belefér, majd kinövöd, addig jó, legyen.

A haj viszont azon kívül, hogy bénán van megcsinálva, még nem is áll jól. Mi az a nagy fehér választék a hajadnál? Eléggé elrontja, inkább simán engedd le a hajad.

A fülbevalóban meg mi a menő? Minden második csajnak 8 lyuk van a fülén, meg még vagy kettő az arcán. Ráér, ha később veszik észre, de inkább ne tűzd hátra így a hajad. Inkább csak tedd a füled mögé a hajad, vagy tegyél fel egy hajpántot.

2011. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

Ok, hogy valami egyedit szeretnél, de ez a blúz így megkötve undorító. A fülbevaló szintén nem a legjobb, de ha neked tetszik...

21/l

2011. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!