Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra milyen lenne ez az...

Évnyitóra milyen lenne ez az összeállítás? 14/L

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Kicsit hülye fotók lettek :S, egyébként nem így nézak ki...a fotó nagyon mást mutat :S 2 kép van, ahol a hajamat és a fülbevalómat kell bírálni, a többin a ruhát.


Nektek hogy tetszik? 9.-be megyek. A cipőnek nagyon pici sarka van, kb. 4-5 cm-es.

A hajviseletre ajánlanátok valami mást is? Úgy szeretném hogy legalább a jobb fülem látszódjon teljesen, mert most lett fölül is kiszúrva és szeretném, hogy lássák. :$


Előre nagyon köszönöm mindenki válaszát, ötletét, kritikáját!


14/L


2011. aug. 20. 13:29
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :(
2011. aug. 20. 14:57
 22/40 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem pedig jó ez igy ahogy van. :)

A szoknya tetszik,és szerintem a felsőt is jól megoldottad,számomra az is megfelelő.A cipő se rossz hozzá,de egy fekete balerinacipővel még jobb lenne.Ha viszont az nincs,akkor maradhat ez is,nem vészes.Egyetlen ami nem tetszik az a fülbevalód.Önmagában nem rossz,csak ehhez az összeállitáshoz nem illik.Ilyesmit keress:


[link]


Amúgy ötletek a hajadhoz:

Ezt lehet egyenes hajjal is,de begöndöritve még jobban néz ki:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha egyik sem tetszik,akkor youteben keress,ott van rengeteg ilyen videó. :)

2011. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
50%

ááááááááá qrvajóafülbevalód*o*

de nem évnyitóra>.<

egyébként valóban fekete cipő, és akkor királyságos^^

14/f

2011. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
25%

azt az izét szedd ki a füledből de amúgy jó a hajad :D

nekem.. nekem a ruha nem tetszik nem tehetek róla :/ sztem ha mindenáron ezt a szoknyát akarod felvenni, akkor vegyél hozzá vmi blúzt, amit nem kell megkötni, hanem magában szép. mondjuk egy csipkéset (ami ott felül csipkés, tudod), vagy valami madeirásat, van egy csomó tökszép ami elöl díszített :D


azért elmondom hogy én mit veszek fel, ugyanannyi idős vagyok mint te csak hatosztályosba járok :D

és vettem egy szép inget, ami elöl díszített ilyen varrással vagy mivel, de jól néz ki de olyat, ami sima farmerrel is elmegy hétköznapra, és akkor úgy is tudom hordani. alulra van egy ilyen kordbársonyszerű, de elég vékony nadrágom, szűk szárú, tavaly vettem zarában leértékeléskor :D az inget beletűröm, és egy ilyen teveszínű vékony övet teszek bele hogy legyen valami szín. a gatya szárát meg felhajtom egy picit, olyan 7/8osra, és hozzá egyszerű magassarkú, amit utálok, mert kényelmetlen és borzalmas, 8 centis sarka van, de szép lábakat csinál szóval felveszem :D ha, és a hajamat meg egyszerűen eltűzöm kis fekete virágos csattal :D

ilyesmiben voltam évzárón is, csak egy másik ingben (hosszúujjúban-- majdnem megfőttem),, és laposabb cipőben, és egy csomóan megdícsérték szóval gondolom jól néztem ki ;)

2011. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a szoknya az ami tetszik (bár az egyik képen az is kicsit rövidnek tűnik. A cipő túl közönséges, keress feketét. A fülbevaló túl laza, inkább semmit se rakj be. A felsőt szerintem felejtsd el és vegyél fel egy szimpla fehér inget. A hajad az még okés is. Ne akarj nagyon lazának és divatosnak tűnni. Egyszer van évnyitó és a tanárok furcsának néznek majd ha így mész első nap. Lehetsz laza majd másik napokon is, mert hosszú még a suli, most inkább öltözz fel normálisan, alkalomhoz illően..
2011. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
hát egyrészt, megjelensz ebben az hason csomózott ingben és alatta fehér atlétában,kidobnak a suliból. másrészt, fekete cipővel jobb lenne
2011. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Igen, a fülbevalót én is csak azért raktam be akkor, mert fehér volt, de keresek másikat.

Fekete balerina cipő csak a nővéremnek van, de azt ő veszi fel évnyitóra, a blúz meg... nem tudom, nekem tetszik :S


Köszi!

2011. aug. 21. 10:44
 28/40 A kérdező kommentje:
Ja és nem dobnak ki a suliból..:)
2011. aug. 21. 10:45
 29/40 anonim ***** válasza:
53%
Lófszt sem fog érdekelni senkit se, hogy miben mész..
2011. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

semmilyen feketéd nincs?

a blúz hidd el, hogy nem jó, nem hiába mondjuk...nem illik ehhez a szereléshez...

2011. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!