Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködéseddel, új ruháiddal...

Öltözködéseddel, új ruháiddal leginkább magadnak akarsz tetszeni, vagy másoknak akarsz megfelelni? Mennyire befolyásolja az öltözködésedet mások véleménye?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 02:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz van velem mint a másodikkal. Egyszer mentem be a suliba úgy hogy azt vettem fel ami téyleg tetszik, de mindenki piszkált, ez nagyon elvette az önbizalmam... :/
2011. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyszerű dolgok jönnek be. Pl. egyszerű mintás póló, farmer, tornacipő. Ez nekem tetszik és nem is lógók ki a "sorból". Szóval magamnak is tetszek és másoknak is megfelelek. Bár az utóbbi annyira nem érdekel ... ^^"
2011. aug. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem vennék fel valamit,csak azért mert másoknak tetszik,de nekem nem.Viszont ha felveszek valamit,amire azt mondja tesóm,unokatesóm,hogy ciki,akkor inkább nem veszem fel.

Szóval köztes.De ha valami nem divat,attól még hordom,csak tetsszen és álljon jól...és persze tesóm véleménye.

2011. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Magamnak.

Mások véleménye nem szokott befolyásolni, a rossz kritika/mások nemtetszése nem hat meg. Divatot soha nem követtem/követem, őszintén szólva nem érdekel.


Ízlésben nem vagyok/voltam sohasem szélsőséges - inkább az egyszerűbb fazonú (sportosabb) és egyszínű ruhákat kedvelem. Az a lényeg, ne legyen kövekkel, színes feliratokkal teledekorált (galléros és sima pólókat /rövid- és hosszú ujjút évszaktól függően/, egyszínű, farmer- és kockás ingeket/blúzokat hordok szívesen, és alkalomtól, évszaktól függetlenül csakis nadrágokat). Cipőkben is az egyszerűbb kinézetűeket/fazonúakat veszem fel.


Befolyásolást/beleszólást pedig nem engedem meg az öltözködésembe. Annyi meg tényleg számít hogy jól álljon valami, DE ne azért mert másnak tetszik, hanem érezzem benne jól magam. Lényeg az önbizalom.


Inkább a személyiségemmel mint az öltözködéssel tűnök ki a tömegből.

2013. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem amikor megdicsérik a ruháimat,de az tesz a legboldogabbá,amikor sikerül saját magamnak tetszenem.

Szeretem megtartani a saját egyéniségemet.

Azért mindig szeretek utánanézni,hogy éppen milyen az aktuális divat,de csak olyan darabokat veszek be ezek közül a ruhatáramba,ami tényleg tetszik és jól áll.

2016. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de ha már erre vetett a sors, én is megjelölöm a területem.


Az a gond, hogy ezzel a "ne másoknak akarj megfelelni" dologgal kapcsolatban a legtöbb emberben van egy képzavar. Mert hát ugye kit érdekel a sok arctalan senki véleménye, aki egy nap elmegy melletted az utcán és soha többé nem látod őket. Viszont mindenki számára vannak valakik, akikre jó benyomást akar tenni, akiknek számít a véleménye, és az ember nem irányíthatja, hogy mikor találkozik velük.


Biztos van néhány vadidegen, akikkel gyakran utazol egy buszon/vonaton/villamoson. Lehet, hogy egyszer bekeveredsz egyikükhöz állásinterjúra. Ilyenkor, ha nem is azonnal, de legközelebb, amikor együtt utaztok, valószínűleg rád fog ismerni. Akkor már számítani fog, hogyan ítél meg.


Vagy találkozol egy lánnyal/fiúval, aki tetszik és hirtelen máris számít, hogy a legjobb formádat nyújtod-e.


De úgy általában is az emberek viselkedése változni fog feléd attól függően, hogy mit viselsz, és ha el kell dönteniük, mennyi időt szánjanak rád, nem árt meg, ha úgy ítélik meg, hogy megéri veled foglalkozni.

2019. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!