Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövéren a kánikulában: mit...

Kövéren a kánikulában: mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sejtelmem sincs, mit vehetnék fel a jövő héten. Mivel nem vagyok egy szerencsés testalkat, vastag a lábam és a karom, míg a derekam a súlyom ellenére is aránylag vékony maradt.

Csak szobrozok reggelente a szekrény előtt, hogy ez se jó, ez se jó.

Nem szívesen hordok térdig érő nadrágot vagy szoknyát sem, de 32 fok felett belefér, viszont kizárólag magassarkúval. Így estére már fáj a lábam. :(

Rövid ujjút természetesen hordok, de ujjatlant, vagy trikókat, pántosakat már nem, egyáltalán nem való ilyesmi a konyhásnéni karjaimra.

Nem is vagyok egy hamvas tinilány, akinél elmegy, ha csak beleugrik egy pólóba, valahogy mégis csak meg kell jelennem a munkahelyemen.

Aki hasonló gondokkal küzd, mit vesz fel ilyenkor, hogy a megjelenése is OK legyen, és ne izzadjon úgy egész nap, mint egy versenyló?

Dezodor ide vagy oda, az már ebben az esetben önmagában kevés, és viszonylag keveset is iszok, hogy még kevésbé izzadjak, de ugye... 40 fokos irodában a 25 kilós anorexiások is izzadnak. :)


2011. aug. 21. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
próbáld ki a tunikát
2011. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

hordj maxi ruhákat [link]

ez ápol és ELTAKAR vagyis nem letszik meg benne a súlyfelesleged

2011. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
látszik*
2011. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Fogyj le!!!
2011. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

....én is éppen ezen gondolkodtam, hogy hínnyemánna, reggelre lefogyok, az lesz a legjobb.

Tudod, én legalább okos vagyok, és még lefogyhatok.

Te meg még meghízhatsz, de az IQ állandó. :D

2011. aug. 21. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

na legalább az önbecsülésed rendben van....;))))))

amúgy igen, tudjuk, hogy a fogyás nem megy egyik napról a másikra, de ha nem kezded el,akkor mindig problémáid lesznek!

2011. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!