Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy maradtok szépek és üdék...

Hogy maradtok szépek és üdék ebben a kánikulában?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mások mit tesznek, hogy küzdenek a kánikulával, hogy szépek maradjanak :)


Ez biztos hülyén hangzik, de reggel felkelek, megcsinálom a hajam, szépen a sminkem (ebben a melegben csak minimálisan sminkelek- púder, szemcerka, spirál, szájfény) felveszem a rucit és 2 órán belül a sminkem elfolyva, ruhám össze vissza tapad, hajam úgy néz ki, mint amit 1 hete nem mostam meg.


Milyen ruhákat viseltek, milyen sminkeket használtok, hogy hordjatok a hosszú/ félhosszú hajatokat?

Hogy őrzitek meg a frissességeteket ilyen hőségben?


(Azért is érdekel, mert mindig látok olyan lányokat- nem plázacicukra gondolok, hanem átlag nőkre- akiken mintha nem fogna a meleg idő semmit, frissnek néznek ki, arcuk nem csillog... stb.)


Köszi ha valaki válaszol :)


2010. júl. 12. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én nem igazán tudom, de leírom mit tehetnél

a hajadat tűzd fel valami szép hajcsattal és ha egyszerű megcsinálni akkor napközben kibonthatod és átfésülheted a hajad és újra megcsinálod, de nem muszáj, csak gondolom néhány hajszál mindig rakoncátlankodik

ha szép az arcbőröd teljesen felesleges a púder és akkor használhatsz arcpermetet ami felfrissíti az arcbőröd, én egy kicsit vizes törölközővel (mindig van nálam) áttörlöm az arcom ha meleg van

a szemed alá használhatsz púdert és akkor kevésbé folyik el a szemcerka, nekem mondjuk a szemhéjtus nem folyik el ha előtte púderozom a szemhéjam

hát vízálló szempillaspirál

a szájfény pedig jó ötlet, bár én nem használok csak ajakápolót, azt is vehetsz színezettben is és akkor szájfény sem kell

hát ruhára semmi ötletem sincs, ha nagyon meleged van átöltözhetsz (ha van rá lehetőséged), lenge ruhák, olyan ami nem tapad hozzád

ha van kérdésed még felteheted hátha tudok segíteni

2010. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amúgy sok víz, ha belülről sem strapál le a meleg kívülről sem fog meglátszani

nah jól megfogalmaztam

2010. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem a ruhával nincs gondom szerencsére:) leginkább miniruákat,rövidenacikat,pántos felsőket,és miniket hordok ilyen melegben.

az erősebb sminkről leszoktam ,szóvalcsak egy leheletnyi púdert használok(de előtte egy kis hidratáló krémmel bekenem az arcom), meg szempillaspirált és ez szerencsére nem folyik le:)

szóval konrétan csak a hajammal van egy kis gond a kánikulában,(de még rosszabb ha esik az eső és párás a levegő) :S:S összefogva hordom mindig kb így:

[link]

de szinte mindig így hordom mer csak ez áll jól:S:Dxd

hiába vasalom ki pár óra múlva begöndörödik vagy legalábbis el kezd behullámosodni :S és hiába fújom le lakkal ,csak kis ideig használ:S

17/L

2010. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen, szájfény helyett a Labello nálam is alternatíva, a színezett, ízesítettek. Pont úgy csillognak sokszor mint az aplikátoros szájfények.


Hát az arcom nem olyan tökéletes, nem pattis, csak nem olyan egyenletesen szép, hiába vagyok barna, így vékony réteg púdert használok, az elég.


A nedves törlőkendő jó ötlet, le lehet törölni az arcról a púdert vele és újra feltenni "frissen" :) Az mindig van nálam, mert van egy 2,5 éves lányom, így már automatikusan rakom el, mert róla is ezzel törlöm le a kajamaradványokat ha nincs lehetőség megmosni az arcát, kezét :)


Hajra..... sötétbarna hosszú hajam van, tömött frufrum, szoktam úgy hordani, ilyen melegben, hogy befonom és a jobb oldalamra engedem a copfot.

Csak 25 éves vagyok, nem kislány, így csak max. boltba merek elmenni :)


Ha nem kánikula van akkor leggings+ tunika a kedvenc.


Sajnos extrém miniket nem vehetek fel, mert nem vagyok olyan vékony, még mindig van rajtam 6-7 kiló a terhességemből (26 kilót híztam sajnos).


Köszönöm a válaszaitokat :)

2010. júl. 12. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!