Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Középiskolában milyen ruhát...

Középiskolában milyen ruhát kérnek testnevelés órán?

Figyelt kérdés
Bocsi ha rossz helyre írom a kérdést. A helyzet az hogy most készülök középiskolába menni és holnap megyünk el majd bevásárolni, és nagy gondban vagyok hogy testnevelés órára milyen ruhát vegyek. Mert semmi információm sincs arról hogy esetleg mit fog kérni a tanár tehát miből milyen színű kell. Iskola póló tudtommal nincsen. Jó lenne jövőhéten letudni ezt a dolgot mert nem szeretnék már szeptemberbe boltokban rohangálni emiatt. Köszi a válaszokat, és bocsi ha érthetetlen vagyok csak nagyon fáradt vagyok már. 15/L
2011. aug. 21. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk fehér felső és fekete alsó kell meg valami tornacipő.. A lényeg hogy nelegyen ki semmilyen intim testrészed és a lábadon se balettcipő legyen :) De az,hogy milyen színű kell szerintem teljesen iskola függő.

L/18

2011. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk pl. farmernadrágban is lehet tesizni:DD
2011. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felső: nekünk egyen póló van, de ha nem mondták, hogy van valami extra. akkor biztosan egy sima fehér póló (atlétát szerintem ne vegyél).

Nadrág: Szerintem a térd- térd fölé érő feszes, esetleg buggyos naci a legjobb választás. Méghozzá feketében (ha ebből sem kértek színt). De sortot is választhatsz szerintem ha neked az a kényelmesebb.

Cipő: szerintem akármilyen sportcipő és rövid szárú tornacipő megfelel. Ebből feketét vagy fehéret ajánlanám. Ja és semmiképp ne vásárolj olyan hagyományos -kínai- tornacipőt mert azoknak sokkal nagyobb és nehezebb az orra, és én személy szerint utálok benne futni.

2011. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sulis póló+melegítő. De senki nem tartja be. Első órán úgysem fogtok mozogni, akkor úgyis elmondja a tanár.
2011. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden suliban más, nálunk kötelező volt a piros póló, fekete melegítő, fehér tornacipő. De majd elmondják nálatok is hogy mi kell. Addig felesleges bármit is venni.
2011. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nálunk kék gatya (de sokan feketében tesiznek) és elvileg fehér póló, de az akármilyen lehet

17L

2011. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 8 osztályos gimibe járok(5-től 12-ig) most megyek 9-be itt fehér póló,váltózokni(lehetőleg fehér) van kikötve,onnantól a gatya színe,hossza nem számít,nem érdekli őket h karcsúsított a póló vagy bő,még annyit szoktak kérni hogy lehetőleg fehér vagy világos talpú legyen a cipő hogy ne fogja be a parkettát mikor megcsúszik rajta a cipő
2011. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk teljesen mindegy...


18/l

2011. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!