Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek túl sok ez ennyi...

Szerintetek túl sok ez ennyi idősen?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 14 éves lány vagyok, és jelenleg 16-17 pár cipőm van, amiket hordok is. (egy-két kivétellel) A barátnőim szerint ez nagyon sok :/ De én nem tartom annak. És pont holnap is tervezek venni egy új párat, és még egy új csizma is kellene a közeljövőben ^^" Nem vagyok gazdag csaj, meg semmi ilyesmi, de most már én is kezdem soknak érezni. Nektek mi a véleményetek? 14 évesen nem sok ennyi cipő?
2011. aug. 21. 23:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
A cipők száma nem korhoz van kötve. Ha megteheted, hogy ennyit vetessél magadnak, akkor tegyétek ezt. A lényeg, hogy ne feleslegesen vegyél!!!! Mindig csak olyat, ami tényleg tetszik...és nincs még. :)
2011. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

csak olyan cipőt érdemes venni,amit ki tudsz használni,sokszor fel tudod venni...ha ezt mind sokszor felveszed,akkor ha megteheted akkor lehet ennyi,de sztem ez kicsit sok és nem lehet normálisan kihasználni....

14/L

2011. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
szerintem elég nagy hülyeség ennyi cipő, főleg ha nem a saját lóvéd, anyádék lóvéját költöd cipőkre mikor van belőle 17 pár. helyben leszopom magam ne hülyits má 17 pár cipő? az egy kész vagyon főleg ha nem olcsó kinai ló*aszokat vettél.
2011. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem kor, hanem pénz függvénye. Azt írod hogy nem vagy gazdag, de valamiből mégiscsak halmozod a cipőket.
2011. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Valóban nincs korhoz kötve. Akkor jó a sok cipő, ha kevert a stílusod. Nekem pl. van 3 papucsom (2 strandra, ha ellopják, ne kelljen rohangálni érte :D, egy utcára), egy színes magasszárú cipőm, egy kevésbé feltűnő, 2 színű magasszárúm, tornacipőm (bár inkább tesiórán hordom), topánkám, télre csizmám, szandálom és egy 4 centi magas teltalpas papucsom, de mindegyiket tudom használni a kevert stílusom és az időjárás miatt. 1 éve tök hülyeségnek tartottam, volt egy papucsom, sportcipőm meg egy csizmám oszt' csá. Amúgy ha szabad megkérdeznem, milyen cipőid vannak, hogy ennyit sikerült összehozni?
2011. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nekem..

1pár tesicipő

1csizma

1bakancs

7utcai cipő

2papucs

1ünneplő cipő

ez így 13... nekem nem sok, bár én csak egy évvel vagyok idősebb nálad, de nekem kb. 11 éves korom óta nem nő a lábam, és vigyázok a cipőimre.

2011. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem sok, mivel egy pár olyan cipőm van, amit tényleg hordok.
2011. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
nmajd felnősz és majd ha dolgozni fogsz a kenyeredért máshogy fogod látni a világot, kelj fel kislány.Amúgy nem kortól függ hogy sok e vagy nem.ha megtehetitek örülj nekki.
2011. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Miért van mindig 1-2 irigy beszólás?

Anyukádék pénzén stb.

Kinek és miért fáj ez, elvégre a szülei megvehetik nem?

Nekem van kb. 40 pár cipőm, vegyesen (torna csak 1 db Converse, nőcis vagyok nem sportos) és magamnak veszem, 26 évesen.

De amikor anyu vette annyi idősen mint a kérdező, nekem is volt annyi cipőm mint neki, és nem gagyikat vett nekem sem anyu, hanem Reno, Sebastiano, Humanic üzletekbe jártunk.

2011. aug. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A cipőid száma nem életkorhoz kötött. Csak azt jegyezd meg, hogy csak olyat vegyél meg, ami neked tetszik, és kényelmes. Ha ezeket hordod, és szereted is őket, akkor hol a gond? :)
2011. aug. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!