Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, hogy így megyek suliba?...

Ciki, hogy így megyek suliba? Anyuék még nem tudják megvenni a sportcipőt.

Figyelt kérdés
Mivel nincs normális sportcipőm ( csak a tesi, meg egy kappa barna... de az igen fiús) így első nap a suliba szandálba mennék hosszú farmerral meg van egy divatos kicsit elegánsabb felsőm. Szívesen mentem volna laza öltözetben hogy: sportcipő, farmer, és valami kis egyszerű felső. De így sajnos nem tudok mivel anyuéknak a fizetésük a suli kezdés-e után jön meg.. Meg azt a 10-15 ezer forintot amit a cipőre költenék rá kell költeni az iskolatáskára, kérdezték hogy melyik legyen meg hamarabb: a cipő vagy az iskolatáska? Hát egyértelmű hogy a táska mivel az nélkülözhetetlen a suliban. De ez így meg rossz, hiszen legszívesebben ilyen laza cuccban mentem volna, most meg ilyen kis csinosan kell mennem.. :/ 2 napig így kell öltöznöm, ilyen stílusban mivel csütörtökre esik szeptember elseje és még 1 napot, így kell lehúznom a suliba. Aztán persze megyünk azon hétvégén cipőt venni. De mi a véleményetek? Nem lesz túl rossz benyomás abból, hogy csinosan megyek suliba?:/
2011. aug. 23. 11:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Miért érdekel hogy mások mit fognak gondolni, vagy hogy rossz benyomást teszel rájuk? Miért tennél? Van akinek kajára nincs pénze, szóval ne ez legyen a legnagyobb problémád, hogy két napig szandálban kell menned suliba..
2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Megdöbbentő.
2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
94%
miért lenne baj hogy ha csinos vagy???
2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%

Istenem... Mekkora problémáid vannak! Amúgy meg miért kell 15ezret költeni egy cipőre? Most tele van minden akcióval+ teszvesz és vaterán negyed ennyiért is kapsz menő, márkás cipőt. De te tudod...

Amúgy nem ciki ha szandálba mész, szerintem a sportcipő cikibb sulikezdésre.

2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Mert én inkább lazább stílusú vagyok, nem akarom hogy azt vegyék le hogy: jéé ott jön a cicababa..
2011. aug. 23. 11:22
 6/42 anonim válasza:
97%
Ne problémázz ezen. majd megismerik a stílusodat, ha meglesz a cipőd:) nekem is laza a stílusom de néha-néha veszek fel csinos darabokat is:)
2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
Ezt te komolyan végiggondoltad, mikor leírtad kérdésként...?? Ne röhögtess már...
2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%

Istenem, hogy neked micsoda problémáid vannak, hát komolyan mondom, félelmetes!Ki nem sz...rja le, miben mész??Tényleg ennyi bajod van összesen?

Szerintem senkit nem fog érdekelni kb.

2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Anyuék nem mennének bele olyanba, hogy én netről rendeljek bármit is.
2011. aug. 23. 11:22
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Na hát túl rossz biztos nem. 2 napot túléled^^. Legalább aki kíváncsi volt most lát ilyen ruhában is.
2011. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!