Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Józsefvárosi piaci Louis...

A Józsefvárosi piaci Louis Vuitton táskákról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, h a Józsefvárosi piacon lehet venni Louis Vuitton táskákat. Van közöttük eredeti is? mármint, feltételezem, ki lehet fogni közöttük eredetit is. Csak attól tartok, ezek vagy naggyon használtak, vagy lopottak. De ha lopottak, akkor meg is büntethetnek érte, ha észreveszik? Nekem teccenek ezek a táskák, de nincs pénzem eredetire, hamisat meg nem szeretnék venni.
2011. aug. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

te ezt komolyan kérdezed????

hogyan lenne már eredeti??? nem is értem a kérdést :D :D :D

2011. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
simán lehet köztük eredeti,mert egy csomóan azt csinálják,hogy ugye ezeket nagy mennyiságben szokták szállítani és előfordul higy kimarad 1-2 rakat,ők pedig elviszik tul.képpen ellopják.....és még jó hogy megbüntetik az eladót ha észreveszik!
2011. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de engem főképp az érdekelne, hogyha én veszek 1 táskát, ami lopott, és ha ezt megtudják, engem nem büntetnek meg? Főképp ha nem tudtam róla...
2011. aug. 23. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
nem büntethetnek meg ha vetted, de ott semmi sem eredeti ami márkásnak tűnik. egy louis vuitton táska min 300ezer forint, és a hamisítványok, amik tényleg jó hamisítványok, azok is 50ezer forint a minimum. és szerintem csak az eredeti, amit az Andrássy úton veszel meg a louis vuitton store-ban!
2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lopottak, nem kizárt, hogy előfordulnak. Azt meg te honnan tudnád, hogy az lopott? Nincs chip a táskában, hogy nyomonkövessék.
2012. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!