Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyanadrágot bugyival...

Harisnyanadrágot bugyival vagy bugyi nélkül kell igazából viselni?

Figyelt kérdés
Nálunk sokan bugyival hordják, de találkoztam már sokszor a bugyi nélküli változattal. Olyan ismerősöm is van, aki a bugyit felül hordja, és van aki alá is és fölé is vesz egy-egy bugyit. A szük ruhák, passzentos nadrágok és a harisnyanadrág csomagolások mind azt sugallják, hogy igazából bugyi nélkül kellene hordani. Mi erről a véleményetek ?
2008. márc. 6. 22:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Várom a véleményeket, tapasztalatokat, válaszokat: harisnyanadrág bugyival vagy bugyi nélkül??
2010. nov. 14. 19:39
 23/29 F Szilvia válasza:
100%
Én főként bugyi nélkül hordom őket,a mostaniak a bugyi részen vastagabbak,így nem nagyon látszik át.
2010. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
De egyébként átlátszik a harisnyanadrág, ha bugyi nélkül hordjátok?
2010. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
szerintem nem az átlátszóság - átlátszatlanság miatt kell bugyi nélkül viselni!
2010. dec. 3. 14:45
 26/29 harisnyababee ***** válasza:
77%
Nyáron én is bugyi nélkül hordom. Ilyenkor alap a pamut lépsbetét, mert arra frankón rátapad a tisztasági betét. Szerintem így nem egészségtelen, hiszen a puncim csak a betéttel érintkezik. A bugyimba is mindig teszek betétet, ezért mindegy, h azt a harira ragasztom, vagy a bugyira.
2011. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam harisnya alá bugyit húzni, csak ha nagyon megvan a mensim.
2011. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 krisztamnk ***** válasza:
82%
én is sokszor csak harisnyanadrágban vagyok nyáron. Az is jó módszer, ha a betétet beragasztom az erősitésbe, de "nem azokon" a napokon egy estét akár simán csak harinaciban is bir a puncim, nekem nem fülled jobban.És ha csak sima középvarrásos, akkor még izgalmas is járás közben :-)
2011. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is bugyi nélkül szoktam hordani a harisnyanadrágot. Szerintem sem átlátszóság vagy nem átlátszóság kérdése, egyszerűen kényelmes - persze nem vagyok az a miniszoknyás típus. (36, nő)
2011. márc. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!