Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki volt bugyi nélkül közösségi...

Ki volt bugyi nélkül közösségi helyen?

Figyelt kérdés
Ciki volt?Hogy történt?Milyen ruha volt rajtad?
2011. okt. 8. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:
én amikor megszülettem :D
2011. okt. 8. 11:52
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
már akkor is oda jártál mi?:D
2011. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam bugyit hordani persze ha itthon vagyok, hanem nadrág van rajtam, nyáron meg rövidnadrág és csak akkor veszem fel ha megyek valahova. Ez úgy történt hogy hívtak engem valahova amit én el felejtettem és akkor sietnem kellett így gyors magamra kaptam valami szoknyát mert nyár volt és egy felsőt, és fél úton ugrott be hogy nincs rajtam bugyi:S Mivel nem volt egy nagyon rövid szoknya gondoltam nem lesz gond belőle.

Cikinek nagyon ciki volt mert a társaságba sok nyomulós pasi volt és elég kellemetlenül éreztem magam. Szerencsére semmi olyan nem történt hogy ezt megtudják, azóta jól meg gondolom hogy mikor mibe hova megyek :D

2011. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenhova veszek bugyit. Még éjszaka is :D
2015. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!