Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a MAGIC BRA...

Mi a véleményetek a MAGIC BRA mell emelőröl?

Figyelt kérdés
én ma vettem egyet és hát nekem nem áll össze és a méretemnek megfelelőt vettem és a tüdőm nem érzem.. (M-es és 75b-set hordok,161-162cm vagyok) rosszul vettem fel vagy nekem lehetetlen,hogy úgy álljon ahogy nekik kéne vagy csak kamu az egész?!mer már állítgattam is.
2011. aug. 25. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd, hogy te milyet vettél? Beírtam Google-ba, de minden képen más van.
2011. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]



ezt

2011. aug. 25. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nyakatokba nem akarjátok hordani a melleteket(tőgyeteket)?

Röhejes sok cég (topshop)idióta embereken gazdagszik meg!

Most ha ezt hordód jól fog kinézni míg le nem veszed.Ha én a barátod lennék biztos elbeszélgetnék veled

És nem kötekedni akarok,tudom bántásként veszed a válaszomat de NŐK sok szartól nem lesztek szebbek!!!(smink,ruha,haj stb...)Aki szép az mindenhogy szép!

2011. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most,hogy ezt olvasom rájöttem,hogy igazad van és,télleg így van ahogy mondod:SS
2011. aug. 26. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a másodiknak igaza van.

Remélem tényleg tanultál ebből.


Ajánlok neked pszichológia könyveket, amiből sok mindent meg lehet tanulni, hogy miért akarnak az emberek, pláne mi nők még csábítóbbnak hatni, ha érdekel olvasd el őket!


[link]


[link]


Nagyon érdekes, és nincs tele szak szavakkal, bárki megérti!

2011. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen tanultam és igazatok van!
2011. aug. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!