Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ez a kérdés hozzátok...

Fiuk ez a kérdés hozzátok szól bár a lányoktól is szívesen várom a választ. Szerintetek a csaj inkább pushapos meltartót húzzon? és nagyonbbnak látszodjanak a mellei vagy pedig olyat aminek azért van tartása de alig szivacsos és

Figyelt kérdés
nem változtat a nagyságán.? Nektek mi a véleményetek?légyszives csak normális válaszokat.elörre is köszönöm :)
2011. szept. 21. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Én alig szivacsosat hordok, de olyat, ami formásítja. Képzeld el, mekkora csalódás éri a fiúkat, mikor leveszed a melltartód... :D 15/L
2011. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
alig szivacsos az kényelmes
2011. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Előre leszögezem, lány vagyok. :) És nem is az én véleményemet mondom hanem az exemét.

Mivel elég nagy mellekkel áldott meg a sors, ezért ő úgy volt vele, hogy hordjak inkább szivacs nélküli merevítőset, mert úgy nem olyan feltűnő, és kevesebben bámulnak meg :D

Meg a push up-ra mindig azt mondta, hogy ha megsimogatja a cicimet, akkor nem a szivacsköteget szeretné érezni, hanem a mellem. Van benne valami. Tény, hogy nagyobbítja a melleket a szivacs, de a fú funkciójuk nem a nagyobbítás, hanem hogy formába hozza a mellet, és szép dekoltázst adjon.

Igazából sok mindentől függ, hogy ki melyiket válassza. (mellméret, melltartó fazonja, mell formája, megereszkedettsége, etc.)

2011. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
szivacsos :)
2011. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már láttam melltartó nélkül, utána hordhat szivacsosat, de előtte nem szeretem ha átvernek.
2011. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és a push-upra szavazok. A melleim úgyis csak a párom láthatja, így azok, akiket megtéveszt a szivacs, sosem tudják meg az igazságot. Számukra nagy mellű femme fatale vagyok :)
2011. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó nagyon aranyos volt :))

én push up-osat viselek. ebben érzem jól magam. a barátom meg szereti a melleim melltartóban, és anélkül is :))

2011. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hordok mindenfélét, de nem érdekel, hogy a fiúknak átverés a push-up, mivel rohadtul nem akarnék olyannal összejönni, akinek szempont a mellem mérete, mikor engem választ. Szóval ha csalódik, mikor lekerül, mehet a fenébe és ezzel legalább kiszűrtem az elején, hogy ilyen.
2011. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
push up-os amibe tényleg egy nagyon vékony szivacsréteg van csak,nincs nagy mellem de a hideg ráz ki a +2 centis szivacsos kitöméstől(:
2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ratyi a vastagszivacsos melltartó. Nekem úgyis nagy tőgyeim vannak sajnos 88 cm a mellbőségem, úgyh én ha lehet sima merevítőset vagy vékony szivacsosat használok.
2011. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!