Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az összeállításokról?

Figyelt kérdés

Mi jutna eszetekbe a lányról aki viseli, milyen személyiséget társítanál hozzájuk?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 27. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyiksem tetszik.

Főleg a nadrágok nem szerintem undorító..:s

bocsi

2011. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

most olvasom a másik kérdést bocsi.

Szóval egy elég egyedi stílusú lány jut róla eszembe aki ki akar tünni a színekkel. Pár az első képen szerintem converse tornacipő van ami hát ugye nem túl egyedi.

Viszont kalapot nem nagyon hord senki(a környezetemben)

Az biztos h megnézném az utcán ha velem szembe jön.(:

Elsővoltam!

2011. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

2,4,utolsó tök jó :D


A lányról pedig az jutna eszembe, hogy hóbortos (jó értelemben), szereti a szabadságot, életvidám.

2011. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy hóbortos, vidám lány jut eszembe, akivel jó lehet barátkozni mert biztos mindig vidám és jókedvű.
2011. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 27. 16:51
 6/18 anonim ***** válasza:
A szoknyásak tetszenek a nadrágok nem!
2011. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tornacipő szoknyával? Teljesen elrontja az a tornacipő az összeállítást. A 2. nem tetszik annyira, a nadrág főleg, viszont ugyanolyan kalapom van. :D A 3-ban a nadrágról kapásból egy rajzos mesekönyv jutott eszembe. :D A 4. képen a ruha borzalmas, a fülbevaló tetszik egyedül. Az 5. egyáltalán nem tetszik. Fura a színvilága az összeállításoknak, és ilyen fura érzésem van tőle. :D Személyiség nem tudok hozzárakni, mert általában két külön dolog az öltözködés és a személyiség. Pl. egy barátnőm imádja a rózsaszínt (de nem túlozza el, szóval nem jár full rózsaszínben), viszont egyáltalán nem az a tipikus lányos lány. Írnám még példának magamat, mert én leginkább mintátlan (max. feliratos) fölsőket hordok farmershorttal és papuccsal vagy szandállal, fekete bőrkarkötővel, masnival, és ez alapján tök fiúsnak gondolnak belül is, pedig annyiban különbözöm az "átlag tipikus lányos lánytól", hogy nem vagyok törékeny, nem visítozom és rockot meg metalt hallgatok. Szóval ennyit az "öltözködéshez személyiséget társítok" dologról. :D
2011. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hűha, masnival fiúsnak gondolnak? :D köszönöm szépen neked is :)
2011. aug. 27. 19:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Iiigen, mert nem annyira feltűnő. :D Meg mert idióták az osztálytársaim. Figyu, az egyik szentül állítja, hogy David Guetta egy énekes, még akkor is, ha a When love takes overben nő énekel. :D
2011. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nekem ilyesmit hiába magyarázol, leány, nem sokat értek ehhez a "zenéhez" :D mindegyis. :) csak maradj hű a stílusodhoz ;D
2011. aug. 27. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!