Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek meg lehet dumálni...

Szerintetek meg lehet dumálni egy cipőboltban, hogy a bolt területén kívül is felpróbálhassam a cipőt?

Figyelt kérdés
Őszre szeretnék egy bokacsizmát, de olyat, aminek tutira nem csúszik a talpa! Lejtős, kockaköves utcában lakunk, szóval ez nekem nagyon fontos, mert pl. van olyan szandálom, amiben még száraz időben se tudok kapaszkodás nélkül feljönni, annyira csúszik! A tavalyi bokacsizmámról nem is beszélve. Na szóval arra gondoltam, hogy mivel a bevásárlóközpontokban amúgy is csúszós kő szokott lenni, ott kipróbálhatnám, hogy mennyire csúszik a cipő talpa, de nem tudom, hogy pl. egy deichmannból megengednék-e, hogy kimenjek vele csak az üzlet elé kicsit trappolni (a cipőboltban furcsamód sosincs csúszós kő...) Mit gondoltok?
2011. aug. 29. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedhetik meg. Eleve rajta van ugye a csipogó, azt nem veszik le, amíg nem fizetsz. Nagyon kicsi az esélye, hogy olyan eladókat (és biztonsági őrt) fogsz ki, aki azt mondja, jó, nem baj, ha becsipogsz, mert ezzel súlyos szabályt szegnek meg.


Tehát próbálkozhatsz, de elvileg ezt nem lenne szabad megengedni (benne van a szabályzatban), és szerintem féltik annyira az állásukat a kollégák, hogy nem is fogják.


egy deichmannos

2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a cipő ami utcán már járt az hivatalosan használtnak minősül még vaterán is.
2011. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják megengedni és érthető is. A bolt területéről nem lehet ruhát, cipőt, semmit kivinni csak úgy próbálgatás céljából.
2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És esetleg van valami tippetek, hogy akkor hogy lehetne megoldani a problémámat?
2011. aug. 29. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

igazából egyszerű a dolog

ha megnézed a cipő talpát és fényes,meg kopog, ha megütögeted, akkor csúszik, mert ratyi műanyag..ha nem, akkor nem csúszik, mert gumi. ennyi. nekem ez a trükk mindig beválik

2011. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!