Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy boldogulnék ilyen cipőben...

Hogy boldogulnék ilyen cipőben télen?

Figyelt kérdés

[link]

magassarkúban tudok menni, nem azzal van a baj, csak a hóbancsúszkálástól meg az egyebektől félek.


ps. hogy tetszik?;)


2011. aug. 29. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni tetszik, de szerintem ez vékony télre
2011. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy te hogyan boldogulnál azt nem tudom. de én rosszul az biztos:D pedig szoktam magassarkút hordani, de nem vállalnám be. max alkalmanként. amúgy is nagyon egészségtelen ha állandóan magassarkúban vagy
2011. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát nem minden napra venném fel.

ünneplősebb helyre oké de így minden napi használtra ..őő... :S

2011. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
legjobb bnőm ettől sokkal magasabba és tűsarkúba járt télen suliba, és egész télen azt hordta, nehézkesen tudott benne néha menni néha-néha meg is billent 1szer 2szer elesett mondjuk egy csúszós lépcsőn, de azt hiszem h a legfontosabb h nagyonnagyon lassan járj benne, am sztem ez a cipő nem olyan vészes én is gondoltam egy ilyenre télre
2011. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Télre ez hideg lesz, ez egy őszi cipő..amúgy én tutira nem vennék mindennapos használatra hasított bőr-mondjuk ez tutira csak velúr- cipőt, csizmát, mert egy kicsit véletlen megázik, olyan csúnya foltos lesz, hogy csak na!!!!

én hordtam magassarkút sokat szülés előtt, de télen nagyon nem megfelelő, egyszerűen veszélyes, meg amúgy is tönkremegy a sarka, mivel mikor lépsz a jégen, havon, vagy szimplán a járólapon egy üzletben a sarka hátrafelé nyeklik, és egyszerűen kilazul, utána meg már nagyon kényelmetlen, hordhatatlan lesz. Nekem ez a véleményem.

2011. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
előző: hogyha megfelelően mész benne (elöbb a lábujjaidat teszed le) akkor nem lazul ki. :)
2011. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaajj, ezt a cipőt é is néztem.:DNekem nagyon tetszik, de nem merném felvenni télre, mert csúszós lenne nagyon.Ha éppen sietnem kéne, nem tudnék benne gyorsan menni...:S :)
2011. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nem teli cipo. Ez atmeneti cipo. Telen jobb napokon felveheto, de csak szaraz idoben.

Az elso havas uton tonkretenned, ez nem vizallo.


Mellesleg hordhatod, nem veszelyes, en is szoktam, meg koromcipoket is.

A recept: autoval a munkahely zart parkolojaig, onnan fel az irodaba, ebed szigoruan rendelve, hazafele nem allunk meg sehol.

2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a cipő az nagyon szép! többit nem tudom...
2011. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vékony, hideg ez a cipő. csúszik is a talpa, röhejes is az ilyesmi télen. hóban meg be is ázik.
2011. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!