Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bejött a rossz idő és rá...

Bejött a rossz idő és rá kellett jönnöm, hogy semmilyen meleg cuccom nincs. Tök elkenődtem. Van még valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem ez életem legnagyobb problémája, de akkor is elég szar érzés. Se kabátom nincsen se gatyáim meg pulcsjaim. Csizmáim tönkrementek. Minden olyan rohadt drága. Elmentem ma körülnézni hogy milyen árakban vannak ezek. Az a baj hogy nincs is pénzem, szüleimtől nem tudok kérni, nekik sincs. Egyetemre járok, ha kapok némi pénzt diákmelóval azt a sulira költöm. Elkeseredtem.

Időm se lesz dolgozni, mert egyetem mellett csinálok egy estis okj-t is.

Mit tegyek? Turikba érkeztek már meleg cuccok vajon?

Lány vagyok.


2011. okt. 8. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly is hordtál valamiket, ergó biztos, hogy valamennyi ruhád van. A nyári topokat, ujjatlanokat is bele lehet variálni a téli ruhatárba, vastag kardigánnal, pulcsival. Egyszínű hosszú ujjuakat, pulcsikat, kardigánokat a Takko, c&a jellegű boltokban tudsz venni már 3000ft körül, jól lehet őket variálni kb mindenhez. Ne legyél elkeseredve emiatt.
2011. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj turiba! Nagyon jó cuccokat lehet találni, és már simán vannak meleg ruhák is. Ha kilósba mész, akkor még olcsóbban megúszod.
2011. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

turikba érdemes benézni,de szerintem ne kilósba,én ott 2x voltam és egyszerse találtam semmi jót,ami illik hozzám és divatos...

viszont érdemes utánanézni azoknak a turiknak,amikben változnak az árak...tehát mikor új szállítmány érkezik akkor olyan 400-1000 körül már kapsz jó pólókat,kabátot,akkor még szinte biztos hogy találsz valamit ami tetszik neked,míg amikor már elfogyóban van a rakomány akkor már ha 5-öt vagy többet veszel,akkor db-ja csak 100.-ft én is ilyenbe voltam,és vettünk 800-ból 8db pólót,pulcsit(persze nem mind én kaptam)

2011. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!