Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúban az évnyitóra?

Emolány kérdése:

Magassarkúban az évnyitóra?

Figyelt kérdés
Most megyek 7-be és szeretnék felvenni egy ilyen talpú [link] papucsot. Szerinten nincs benne semmi rossz.
2011. aug. 31. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj a telitalpúval, de ez egy kicsit magas nem?
2011. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem :)) Van még egy magassarkúm de az nem telitalpú és abban lehet hogy esnék eggyet az első lépésnél xal inkább maradok ebben amiben már egész jól járok. :))
2011. aug. 31. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Ha tudsz benne tényleg menni, akkor okés :)
2011. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha illik a fehér blúzodhoz és a fekete nadrághoz/szoknyához, akkor oké.

Első pillantásra nekem ez jutott eszembe, hogy vajon illik-e az ünneplős ruhádhoz. Szerintem attól nincs gázabb, ha valakin olyan cipő vagy táska van, ami nem megy az ünneplős ruhájához.

Én éppen ezért vettem egy sima fekete 6centis magassarkút. Ez ünneplőhöz is jól illik, de más csinos ruhához is passzol, mivel egy egyszerű, sima fekete magassarkú.


Szóval, ha illik a blúzhoz, nadrághoz/szoknyához és neked tetszik, kényelmes, akkor oké.

16/L

2011. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én cipőm nem egészen ilyen csak a sarka. :)) És illik a szerelésemhez. *-* Csak remélem egész nap nem fog fájni benne a lábam. Már egész jól megy benne a járás xal nem hiszem hogy közbe jön a lábfájás :))
2011. aug. 31. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát..ha nem ilyen színű akkor okés :) mert ez a szürke kicsit csúnya is meg a fekete fehérhez nem nagyon megy :/ az a jó, hogy legalább ha fáj a lábad ki tudsz bújni belőle :)) szóval nem lesz nagy probléma :))
2011. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De azért vigyázz, mert az, hogy egész jól tudsz benne járni, nem zárja ki a lábfájást. Tavaly (7.-ben) egy iskolai rendezvényre nekünk is magassarkúban kellett menni, és már én is jól mentem az enyémben, mégis majdnem meghaltam mire vége lett az ünnepségnek. Mezítláb buszoztam haza utána... Szerintem ha elraksz egy pót balerinát a tatyódba, az sosem lehet baj :) A biztonság kedvéért. ^^
2011. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!