Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő jó lenne alkalomra?

Ez a cipő jó lenne alkalomra?

Figyelt kérdés

Október elejére kéne, amennyiben nem lesz nagyon hideg, egy pántos térdig érő fekete csipkés ruha lesz rajtam zakóval. Nincs hozzá megfelelő cipőm, mert a szandálra már hideg lesz anyukám szerint, és a félcipőm pedig lila, az nem illik hozzá. Ezért kéne vennem valami félcipőt de őszintén szólva fogalmam sincs, milyen illene egy egyberuhához. Ezt néztem:

[link] - tudom, most mindenki ilyet hord, de nem tudom, illik ez egy ruhához? vagy mivel hordják ezt? esetleg ha nem, linkelnétek olyat, ami menne hozzá?


2011. szept. 2. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó!! ;) tényleg sokan ilyet hordanak de attól függetlenül te is hordhatod!! ;) és a ruhához amit írtál szerintem nagyon illene. mondjuk az is jó lenne ha betudnád linkelni a ruhát! szerintem még ez is illene hozzá: [link]

talán még ez is: [link]

szerintem még ezek illenek hozzá leginkább! Remélem segítettem! ;) : D

2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem az a cipő is illik hozzá

de ez is jó lenne hozzá: [link] (feketében)

[link] ez se lenne rossz

:)))

2011. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem feketében dögösebb lenne a ruhával.
2011. szept. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lila félcipővel is jól néz ki, csak tegyél valami lila kiegészítőt hozzá (nem kell, hogy táska legyen)
2011. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lila cipőt nem szeretném felvenni hozzá semmiképpen. De ha tényleg illene hozzá ez a fajta cipő, akkor körülnézek majd, keresek vagy egy ilyet vagy még olyan típusút ami a második válaszoló második linkjén van. Ezek tetszenek :)
2011. szept. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!