Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire szoktatok hordani a...

Mennyire szoktatok hordani a magassarkú cipőket a gimiben? L/15

Figyelt kérdés

Pl ilyet:


[link]


[link]


2011. szept. 4. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

simán nálunk van 8 osztályos képzés is és a kis 7-es is ilyenbe flangálnak én ennél magasabbakat is hordok szerintem nyugodtan felveheted

16/l

2011. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
legfőképpen semennyire:D a mi sulinkab ugyanis a tanulás a fontos és nem az ki mekkora RI...
2011. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Annak aki igazàn okos és intelligens, nem megeröltetö a tanulàs mellett az, hogy foglalkozzon a külsejével és eldöntse milyen ruhàt fog holnap felvenni :)

az pedig önmagàban nem baj, ha valaki felvesz egy ekkora magassarkút:) szval kedves utolsó...szerintem is tanulgass csak...

2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

húha! ez már tényleg ribi kategória!

baromi magas. pár év, és fájni fognak a térdeid.

szóval ne hordj ilyeneket, de legfőképp suliba ne!

2011. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

én úgy vettem észre,hogy az igazán jó tanulók nem ri-bisskednek.amúgy egyetemet is elvégeztem:)most csinálom a 2.diplomámat kedveske:)

itt ahol követelmény az ÉSZ senki nem a ruhájával van elfoglalva.meg hogy mennyire magas legyen a cipő sarka,érdekes mégis mindegyik lány szép és van párjuk...

2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért baj az ha valaki szereti a magassarkú cipőket? Miért lenne az ribancos? :O Én jövőre kezdem az orvosit és mégis 16 éves korom óta magassarkúban járok.


A kérdésre válaszolva: Szerintem nyugodtan felveheted iskolába is. :) Egyébként meg az ilyen kis sarak egészséges a lábnak.

2011. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*sarok
2011. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Mondja már meg nekem valaki, hogy ezen a cipőn mi a rbancos?! Nekem van egy 10 cm-es magassarkúm, de még véletlenül sem hasonlít ehhez magasságban.

Ez egy teljesen normális magassarkú, nyugodtan hordd! Mellesleg hosszúnadrághoz, egyszerű kivágás nélküli felsőhöz és egy kabáthoz felvéve még véletlenül sem az jutna eszembe a viselőjéről, hogy mekkora krva.

Ez egy visszafogott magassarkú szandál.

2011. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Az a cipő amit linkeltél az alkalmi, ünneplős cipő, szerintem hétköznapra gázos lenn, ilyet évnyitón meg hasonló ünnepélyeken szoktak hordani, amúgy én nem szoktam hordani, de most van kb 3cm-es telitalpúm azt néha felveszem.


16/L

2011. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

én egy olyan suliba járok, ahol nagyon sok okos ember van, mégis sokan hordunk magassarkút, és sokan járunk jó ruhákba, mindenkinek a magán ügye az öltözködése sztem és ha jól érzi magát magassarkúba vegye fel én is gyakran járok abba csak az enyém ettől sokkal magasabb, és sztem egy magassarkúval is fel lehet izlésesen öltözni, sőt véleményem szerint sokkal nőiesebb.

annak a válaszolónak igazat adok aki azt írta ünnepi a cipő, mert sztem is, nekem nem tetszik, én nem venném fel, de ha neked igen, hát hordd;)

2011. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!