Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kell fürdőgatyát venni a...

Kell fürdőgatyát venni a szörf gatya alá?

Figyelt kérdés

Láttam fiúkon akiken van alatta alsó/fürdőnadrág és láttam akin nincs... Fogadtunk rá a csajokkal és most szeretné tudni rá a választ. köszi.

15/l


2011. szept. 4. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kell. Aki akar, az vesz. Az sincs sehol megkötve, hogy a miniszoknya alá bugyit kell venni.
2011. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kell, mert azért van benne egy hálós bélés. Másrészt strandon egészségtelen alsógatyával a vízbe menni, mert a pamut gatya megtartja a nedvességet, a szörfgatyák anyaga viszont olyan, hogy nagyon gyorsan megszárad. Én nyáron utcán is hordok ilyet és én oda sem veszek alá alsógatyát, mert a fentebb említett háló megtartja a dolgokat, és a nagy melegben nem izzad bele annyira.
2011. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!