Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy srácon legyen gyűrű?

Egy srácon legyen gyűrű?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, sohasem hordtam semmilyen ékszert, egy pár napja viszont kaptam egy ezüst gyűrűt. Nagyon szép, csak nem tudom hogy hordjam-e, ugyanis szokatlan hogy ékszerem legyen,kicsit olyan b*zisnak érzem magam tőle .....az illető akitől kaptam, biztos nem örülne ha nem hordanám....


Ti mit gondoltok?? Előre is köszönöm!


22/F


2011. szept. 5. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordjad, nem b*zis. :)
2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi az isten baja van manapság mindenkinek? B*zisnak érzed magad egy gyűrűtől? Legfeljebb ha anélkül is az vagy akkor leszel b*zis. Ha meg barátnőtől van akkor nem ezen kéne gondolkodnod hanem örülni neki és le se venni...
2011. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hordok egyet, sokat leszóltak mikor mondtam hogy gyűrűt veszek, de magasról a véleményükre... :D

18/F

2011. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik. Pasin egy normális ezüst gyűrű, egy vékony nyaklánc esetleg kis medállal és óra, ezek nálam alapkellékek egy igazán sármos pasinál :)

26/N

2011. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar férfin az ékszer, kivéve ha jeggyűrű. De a páromnak volt egy arany karkötője, és meg kell vallanom, bár eleinte furának találtam, egy idő után rájöttem, hogy szexis. (Csak sajnos elvesztette.)
2011. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, és nem is szeretnéd megbántani az illetőt, mire vársz? Nyugodtan hordhatod :) Egyáltalán nem b*zis, nem értem a mai felfogást ezekkel kapcsolatban...
2011. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök szexi, nyugodtan hordjad!(: És egyáltalán nem bu.zis..
2011. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem túl csicsás, akkor perzse
2011. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz a gyűrű, de egy elegáns óra mindent visz!
2011. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igenis, viseld bátran! Egyáltalán nem kell ettől félni, szerintem nagyon jól áll egy fiatal srácnak, főleg, ha a barátnőjétől kapta.
2012. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!