Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha elviszem a ruhákat turkálób...

Ha elviszem a ruhákat turkálóba kapok pénzt?

Figyelt kérdés
Elviszem a nem használt ruháimat turkálóba..Kapok érte pénzt?Ha igen kb mennyit?
2011. szept. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy is kell azt a fejét fogó embert?


Ez nem igazán így működik külföldön a butikok beadják az utolsó darabot vörös keresztbe meg közé kerül pár használt és ezek kerülnek a használtruha boltokba vagyis az ottani ruhá 70%-ban nem is használtak...mindegy ez csak ismeretterjesztés...


Csak olyan használtruhában veszik be ahol vállalnak ilyesmit ez ritka és egyébként nem kapsz érte pénzt csak ha már eladták beadod és visszamész a pénzeddért...ha nem kell senkinek visszaadják...

2011. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a tuha ára a bolt színvonalától függ...mondanoms e kell vannak helyek ahol ugyanannyiért kapom a pólót mint egy butikban vannak ahol 200 forintért akár egy adidax pólót is kapok meg 1200ért converse cipőt...és persze ezek általában eredetiek mert gazdagék beadták a vöröskeresztbe...


Van hely ahol egyenként áraznak és van hely ahol kilóra....pl 3500 egy kiló ruha...így egész jól hangzik...amúőgy ez magas ár mert egy nadrűg övvel már több mint eg ykiló is lehet...szóval drága de van ahol 1500 kilója na ez már jó :)

2011. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néhány helyen ki is van írva, hogy be is vesznek ruhákat. Na de számolj, sok turiban nagyon olcsók a ruhák, annak az árnak meg te jó, ha a felét megkapod. Nem biztos, hogy megéri.
2011. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem nagyon tudok ilyen helyről.. Pedig nekem is van nem használt, jó állapotú ruháim. Én oda szoktam adni ismerősnek, vagy olyan helyre ahol oda tudják adni más embereknek.

Pedig nem vagyunk pénzesek, vagy ilyesmi, de manapság már nem nagyon lehet eladni használt ruháinkat. Régebben próbáltam vásárban, piacon, de ott sem sikeres.

Am, előttem szólóéhoz hozzátenném, hogy már olyan hely is van, ahol 100 ft/kg. Igaz, ott a minőség is annyival gyengébb, és mázlis vagy, ha kifogsz valami jót.

2011. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!